Wpis z mikrobloga

Ech, 3100 kcal to juz za duzo bo waga stoi. Musze uciac do 2800 :( Nie lubie redu. Kto woli redu od masy ten pedal ( ͡° ʖ̯ ͡°) Mysle czy nie zmienic jakos ustawien makrosow. Mam na mysli to slynne "laczenie paliw", zeby tego unikac. Czyli same B+W albo B+T, ale ciezko skomponowac takie posilki, zeby byly zjadalne. Ale chce sie tego nauczyc, zeby to procentowalo na masie.
#mikrokoksy #latajacydywan
DywanTv - Ech, 3100 kcal to juz za duzo bo waga stoi. Musze uciac do 2800 :( Nie lubi...

źródło: comment_HWx6S1vB8yZDvnL3oVrrseS7wWGb193t.jpg

Pobierz
  • 103
  • Odpowiedz
@Szafa23: Dobra dzieki. Znalazlem porzadny wzor.. Zamiast 3100 wyszlo mi 3076,4(33), wiec zaloze 3076. Mam nadzieje, ze teraz ta redukcja lepiej pojdzie. Dzieki!
  • Odpowiedz
@DywanTv: no i tak myślałem, nie zawracaj dupy skoro udzielasz się pod każdym postem na temat siłowni i treningu ;) Dołóż jeszcze po jednej bagietce czosnkowej do śniadania i koniecznie do bagietka z ryżem ( ponoć lepsze spalanie tłuszczu wtedy). elo
  • Odpowiedz
@Szafa23: To byl zart. Nie istnieje dokladny wzor, ktory Ci policzy zapotrzebowanie kaloryczne. Roznica miedzy tym, a miedzy najprostszym kalkulatorem wynioslaby moze ze 100 kcal maks - nieistotny margines bledu, bo nie ma 2 dni z taka sama aktywnoscia - a kazdy wzor i kalkulator to jedyne przyblizenia.

Do tego jedyna metoda, ktora dziala to obserwowanie wagi. I mi na 3100 kcal waga stoi lub spada bardzo powoli, dlatego decyduje sie
  • Odpowiedz
@DywanTv: Jeżeli porównujesz moją widzę do swojej wstawiając taki jadłospis to człowieku skończmy temat?

wiesz co to TEA? TEF? NEAT ? Jest na to wzór który bardzo dokładnie wylicza kcal ale ty #!$%@? bułki z serem żółtym i będzie git
  • Odpowiedz
@Szafa23: Po co mi wzor, ktory dokladnie cos wylicza, skoro znam swoje zero kaloryczne? Na 3100 kcal waga mi stoi lub spada delikatnie - pisalem to wielokrotnie.
  • Odpowiedz
@DywanTv: @Szafa23: Ja #!$%@?, jem i tak czytam to sobie i mam na twarzy jedno wielkie XD
@Szafa23 #!$%@? przecież on napisał, że

potem zaczalem trzymac dana ilosc kcal i obserwowalem wage.

czyli to co najważniejsze, przecież kalkulatory to tylko wskazówka, oblicza się to raz i potem kontroluje wage
  • Odpowiedz
@kRpt: Ogolnie pomyslalem, ze moze dostane kilka wskazowek o rotacji makrosami w ciagu dnia czy cos takiego, bo ciagle mam na ten temat wiedze raczej marna, ale nie zawsze wychodzi jak sie chcialo.
  • Odpowiedz
@DywanTv: Chcesz jakieś wskazówki? Ja jak redukuje to:

1. 0 węgli na 1 posiłek - jem sniadanie białkowo tłuszczowe
2. białko + tłuszcz i lekkie węgle
3. Białko + węgle - przed treningiem
4. Białko + węgle
5. Białko tłuszcz
Trening FBW 3x w tyg plus 2 dni w tyg cardio 45 min. Waga leci mi w oczach.
  • Odpowiedz