Wpis z mikrobloga

Ech, 3100 kcal to juz za duzo bo waga stoi. Musze uciac do 2800 :( Nie lubie redu. Kto woli redu od masy ten pedal ( ͡° ʖ̯ ͡°) Mysle czy nie zmienic jakos ustawien makrosow. Mam na mysli to slynne "laczenie paliw", zeby tego unikac. Czyli same B+W albo B+T, ale ciezko skomponowac takie posilki, zeby byly zjadalne. Ale chce sie tego nauczyc, zeby to procentowalo na masie.
#mikrokoksy #latajacydywan
Pobierz DywanTv - Ech, 3100 kcal to juz za duzo bo waga stoi. Musze uciac do 2800 :( Nie lubi...
źródło: comment_HWx6S1vB8yZDvnL3oVrrseS7wWGb193t.jpg
  • 103
@DywanTv: Serio ? Człowieku w tym spisie nie ma żadnego źródła zdrowych tłuszczy, węgli i białka. Poczytaj najpierw jakie są źródła tych rzeczy a dopiero później układaj dietę bo to co tu napisałeś to nie ma nic wspólnego z dietą, żadnego
@DywanTv:

Czyli same B+W albo B+T, ale ciezko skomponowac takie posilki, zeby byly zjadalne.

Kwestia przyzwyczajenia i nie jest ciężko. Ja tak jem i rano przeważnie lecą jajka (sadzone na warzywach, omlety, frittaty, jajecznice itd) + jakiś boczek/ser jako dodatek, oliwa do podbicia tłuszczu. Czasami wątróbka, tłusta ryba, sałatka kura/indyk + awokado, oliwa itp itd. A reszta posiłków ryż/kasza/makaron + kura/indyk, na słodko wpc/nabiał + owsiane/orkiszowe, owoce jakieś itd.
@Szafa23:

W tym dniu 171g / 214g to doskonale bialko zwierzece (o co Ci chodzi ze "zdrowym bialkiem") XDD, reszta roslinne.

W jajkach 60% tluszczu to tluszcze nienasycone, reszta tluszczu w dniu to jakies pojedyncze gramy z roslin.

Weglowodany - glowne zrodlo to ryz i pieczwyo (czesto pelnoziarniste) - co Ci nie pasuje w tych weglowodanach?

Ja jestem otwarty na zmiany, ale musialbys najpierw powiedziec o co Ci chodzi.