Wpis z mikrobloga

Ech, 3100 kcal to juz za duzo bo waga stoi. Musze uciac do 2800 :( Nie lubie redu. Kto woli redu od masy ten pedal ( ͡° ʖ̯ ͡°) Mysle czy nie zmienic jakos ustawien makrosow. Mam na mysli to slynne "laczenie paliw", zeby tego unikac. Czyli same B+W albo B+T, ale ciezko skomponowac takie posilki, zeby byly zjadalne. Ale chce sie tego nauczyc, zeby to procentowalo na masie.
#mikrokoksy #latajacydywan
DywanTv - Ech, 3100 kcal to juz za duzo bo waga stoi. Musze uciac do 2800 :( Nie lubi...

źródło: comment_HWx6S1vB8yZDvnL3oVrrseS7wWGb193t.jpg

Pobierz
  • 103
  • Odpowiedz
@Szafa23: To sie nie dziwie ze Ci waga leci jak wazysz 20 kg wiecej ode mnie i jesz 200 kcal mniej. Rozlozenie posilkow w Twoim przypadku ma male znaczenie. Jestes duzo ponizej zapotrzebowania - chudniesz.
  • Odpowiedz
@DywanTv: Nie będę Ci tu rozpisywał diet, napiszę ogólnie:

1. Śniadanie - 4 jaja, pomidor, olej kokosowy, szynka wieprzowa
2. Pierś indyka, ryż basmati, cukinia, kiwi melon
3. Indyk, ryż, cukinia, oliwa z oliwek
4. Pierś z kaczki, kasza, pomaracze, oliwa
5. Twaróg, chleb ziarnisty

na szybko przykład jak czasami jem
  • Odpowiedz
@Luffik: Dzban to Cie robił. Nie jem węgli na śniadanie po to, żeby energie czerpać z tłuszczu dzbanie, każdy organizm inaczej reaguje na węgle, mnie osobiście szybko podlewa więc nie jem ich na śniadanie DZBANIE
  • Odpowiedz
  • 0
@Luffik Co do śniadań BT to zależy od organizmu. Ja np jedząc kiedyś ww rano byłem ospały i bez sił. Od około 2-3 miesiący jem na sniadanie b+t i czuje sie lepiej.
  • Odpowiedz
@Szafa23: czyli założyłeś że to co działa u ciebie musi działać u @DywanTv i go wyśmiewałeś że je bułke z serem na śniadanie po czym piszesz
"każdy organizm inaczej reaguje na węgle"
  • Odpowiedz