Wpis z mikrobloga

Ech, 3100 kcal to juz za duzo bo waga stoi. Musze uciac do 2800 :( Nie lubie redu. Kto woli redu od masy ten pedal ( ͡° ʖ̯ ͡°) Mysle czy nie zmienic jakos ustawien makrosow. Mam na mysli to slynne "laczenie paliw", zeby tego unikac. Czyli same B+W albo B+T, ale ciezko skomponowac takie posilki, zeby byly zjadalne. Ale chce sie tego nauczyc, zeby to procentowalo na masie.
#mikrokoksy #latajacydywan
DywanTv - Ech, 3100 kcal to juz za duzo bo waga stoi. Musze uciac do 2800 :( Nie lubi...

źródło: comment_HWx6S1vB8yZDvnL3oVrrseS7wWGb193t.jpg

Pobierz
  • 103
  • Odpowiedz
@Szafa23: to podaj mi proszę co zamiast białego pieczywa powinien jeść jeżeli chce jeść rano właśnie węgle. Czy może nie będziesz mnie dokształcał na temat zbawiennych źródeł węgla i indeksu glikemicznego?
  • Odpowiedz
  • 0
@DywanTv To jest własnie TO. Każdy Ci co innego powie, jeden powie, że #!$%@? w to, a drugi że takim łączeniem sie zalejesz ¯_(ツ)_/¯ Trzeba testować i samemu wyciągać wnioski.
  • Odpowiedz
@DywanTv: na redu możesz naginac zasady, możesz jeść słodycze i inne gówna, deficyt robi swoje.

@kRpt: nie #!$%@? na masie się nie łączy, powtarzam to #!$%@? po set razy, deficyt i nadwyżka rządzą się swoimi prawami, odmiennymi.
  • Odpowiedz
@Skogyr: rozdzielanie jak rozdzielanie, bo w sumie JNKT i wielonienasycone nie stanowią problemu dla wrażliwości insulinowej, ale tak rozkminiałem ostatnio, że gdyby ktoś chciał mieć wszystko ustawione perfekcyjnie, to chyba całą pulę nasyconych(która i tak będzie mała na HC) można by wrzucić w ostatnim posiłku w danym dniu, a następny spożyć dopiero po tych ~12h - chociaż to takie mocne kombinowanie i pewnie nie przyniosłoby większych korzyści :D
(przynajmniej nikt z
  • Odpowiedz
@spaghetti_galopuje-2: nadal to nie ma znaczenia, jak lecisz hc to tych tłuszczy masz 0,6-0,8g powiedzmy 60g, wrzuc 10-15g nasyconych, które rzadko występują samodzielnie, nadal nie ma powodu by to rozdzielac, tym bardziej że ww trawiwsz już w paszczy, a zanim długie tłuszcze znajdą się w krwiooviegu jako tg i następnie wkt mijają długie godziny.
  • Odpowiedz