Wpis z mikrobloga

Bądź mną. Przedstatni dzień w gównorobocie odzieżowej, którą można było łączyć ze studiami. Wchodzi do sklepu podejrzany typ, wzrok mu ucieka ode mnie, jak ludzie z konfederacji. Bierze 4 koszulki do przymierzalni i sie w niej zamyka. Wychodzi bez niczego, ide szybko sprawdzic a tam dwie. Debil jeszcze czekał XDD
No to każę mu je oddać, wskazuje drzwi i grzecznie proszę go o wyjście ze sklepu mówiąc "#!$%@? stąd"!.
I wyobraźcie sobie że dotąd uległy szczypior-patus chyba się uraził bo zamiast wyjść to zaczął mi grozić i ruszył na mnie.
No i przeliczył swe siły bo szybko typa obezwładniłem i kazałem zadzwonić po ochronę i policję. Ochrona przyszła, chwilę posiedziała i musiała odejść bo za dużo ludzi do pilnowania potrzebnych.
Kradzież na poniżej 5 stów, więc najwyżej dostanie mandat, ale pozostaje napaść, i teraz najlepsze. Typ stoi ze mną na zapleczu, bo nie chciał usiąść na drabince, na której teraz ja siedzę, i wykonuje wszystkie moje polecenia bo inaczej pokażę policji monitoring ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Poznajcie Azora (tzn ja go tak nazywam wydając mu polecenia) xDD

#patalogiazmiasta #bekazpodludzi #zlodzieje
Geldon - Bądź mną. Przedstatni dzień w gównorobocie odzieżowej, którą można było łącz...

źródło: comment_bSVCf6nVqIyQ7pkxTVsDH1IdPyn8NYhW.jpg

Pobierz
  • 98
  • Odpowiedz
@Geldon: O nie, obraziłeś gościa, który chciał cię okraść, a później pobić. A na pewno w środeczku ma dobre serduszko. Może warto byłoby złapać go za rękę i zapytać kiedy się to zaczęło, jaki ma kontakt z rodzicami i czy czegoś nie potrzebuje.
  • Odpowiedz
@3edcvfr4 a ja powtórzę po raz kolejny - przeczytaj mój pierwszy wpis w tej nitce, ale ze zrozumieniem. Bo póki co zarzuciłaś mi pochwałę kradzieży (co dosyć jednoznacznie potępiłem) a teraz twierdzisz, że obrażam OPa - wskaż mi dokładnie gdzie to zrobiłem, przytocz chociaż jeden fragment mojej wypowiedzi. Poza tym skoro drażni Cię, że obrażam OPa, to nie rozumiem dlaczego nie drażni Cię obrażanie złodzieja którego złapał OP. No tak -
  • Odpowiedz