Wpis z mikrobloga

Bądź mną. Przedstatni dzień w gównorobocie odzieżowej, którą można było łączyć ze studiami. Wchodzi do sklepu podejrzany typ, wzrok mu ucieka ode mnie, jak ludzie z konfederacji. Bierze 4 koszulki do przymierzalni i sie w niej zamyka. Wychodzi bez niczego, ide szybko sprawdzic a tam dwie. Debil jeszcze czekał XDD
No to każę mu je oddać, wskazuje drzwi i grzecznie proszę go o wyjście ze sklepu mówiąc "#!$%@? stąd"!.
I wyobraźcie sobie że dotąd uległy szczypior-patus chyba się uraził bo zamiast wyjść to zaczął mi grozić i ruszył na mnie.
No i przeliczył swe siły bo szybko typa obezwładniłem i kazałem zadzwonić po ochronę i policję. Ochrona przyszła, chwilę posiedziała i musiała odejść bo za dużo ludzi do pilnowania potrzebnych.
Kradzież na poniżej 5 stów, więc najwyżej dostanie mandat, ale pozostaje napaść, i teraz najlepsze. Typ stoi ze mną na zapleczu, bo nie chciał usiąść na drabince, na której teraz ja siedzę, i wykonuje wszystkie moje polecenia bo inaczej pokażę policji monitoring ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Poznajcie Azora (tzn ja go tak nazywam wydając mu polecenia) xDD

#patalogiazmiasta #bekazpodludzi #zlodzieje
Geldon - Bądź mną. Przedstatni dzień w gównorobocie odzieżowej, którą można było łącz...

źródło: comment_bSVCf6nVqIyQ7pkxTVsDH1IdPyn8NYhW.jpg

Pobierz
  • 98
  • Odpowiedz
@Charczoncy_wuj: @wstawajzs: ma prawo uważać się za lepszego człwoieka, bo jest lepszym człowiekiem, bo nie jest #!$%@? ZŁODZIEJEM, zero szacunku dla takich ludzi

@Geldon: pociśnij go tam jeszcze trochę, na mandat ukradnie gdzie indziej, a poniżenie może urazi jego poladzki chonor xDDDDD
  • Odpowiedz
@3edcvfr4 wow, super dajmy mu najlepiej prawo wymierzać sprawiedliwość na własną rękę wedle własnego widzimisię bo on przecież nic nie ukradł. A teraz zastanów się w jakim kraju byś żyła, gdyby panowała taka dzicz i samosądy.
  • Odpowiedz
@3edcvfr4 łatwo jest gardzić innymi i uważać się za kogoś lepszego od ogółu, prawda? Jesteście strasznie niedojrzali, skoro uzurpujecie sobie prawo do poniżania człowieka za jeden występek.
  • Odpowiedz
jeden występek


@Charczoncy_wuj: no tak, każdemu się zdażyło kiedyś przypadkiem założyć dwie koszulki w przebieralni i próbować wyjść z nimi ze sklepu... widać nie trudno wam się postawić w jego sytuacji, może macie podobne doświadczenia?
  • Odpowiedz
@wstawajzs: dla mnie wystarczy jeden raz, jak można w ogóle wpaść na taki pomysł żeby coś ukraść, akceptacja dla złodziejstwa w Polskim społeczeństwie przeraża mnie, nic dziwnego że nazywają nas afroamerykanami europy
  • Odpowiedz
@Charczoncy_wuj: no słucham argumentów dlaczego miał siedzieć i rozmawiać ze złodziejem o pogodzie zamiast go cisnąć? to nie jest przejście na czerwonym, tylko normalne przestępstwo wymierzone przeciwko komuś, dla własnego zysku, nie mam dla takich ludzi litości ani szacunku, tylko pogardę
  • Odpowiedz
@3edcvfr4: nie napisałem nigdzie, że miał siedzieć i rozmawiać o pogodzie. Może kiedyś zrozumiesz. Póki co zioniesz nienawiścią na kilometr, nie mam zamiaru kontynuować dyskusji z Tobą. Aha, nie zapomnij oczywiście napisać, że to z powodu mojego braku argumentów i wmawiaj sobie, że wygrałaś dyskusję. Miłego wieczoru.
  • Odpowiedz
@Charczoncy_wuj:
Zluzuj porty typie xD
Patus chce mnie okraść, po czym mnie atakuje. Ja nastepnie bylem z nim zamkniety w małym pomieszczeniu, gdzie było pełno rzeczy które mogl ukrasc plus przechodzily tam co chwile dziewczyny ktorym latwo mogl cos zrobic. Takze ustalilem zasady, wydawalem mu rozkazy ktore mial wykonywac badz wspomne o ataku na mnie. A przy okazji nazywałem go psem i zwracałem sie jak do psa bo mnie to
  • Odpowiedz