Wpis z mikrobloga

Dokładnie tydzień temu miało miejsce zakończenie roku szkolnego. Wakacje wkraczają w najintensywniejszy okres - lipiec. Mimo to już teraz moi rówieśnicy bawią się, korzystają z życia, młodości. Kiedyś będą swoim potomkom opowiadać o różnych przygodach, miłościach. Ich dzieci będą mogły korzystać z ich doświadczeń, błędów, by nie popełnić ich po raz kolejny.

A ja? Zamknięty w piwnicy, grający w grę sieciową League of Legends (już od 7 lat), brzdąkający coś na gitarze i rozwiązujący jakieś zadania z matematyki. Co ja będę opowiadać? Ba, ja nawet nie będę miał dzieci, bo przez #!$%@? w postaci ryjca upośledzonego goryla i elfa oraz głosu, jakbym miał penisa w buzi przegrałem w życie. Nigdy nie będę mieć dzieci, bo uprzedza je #seks, a moja #!$%@? jest zbyt dużych rozmiarów.

No i tak mijają te dni, ja cały się pocę, a doba z dobą mi się zlewa. Skończą się wakacje, a ja wyjdę z tej kapsuły czasu i znowu będą na mnie czekać wyzwania, którym nie podołam.
#przegryw #stulejacontent ##!$%@? #tfwnogf #p0lka
Pobierz Przychlast - Dokładnie tydzień temu miało miejsce zakończenie roku szkolnego. Wakacje...
źródło: comment_ZVms3hKnHcztw67ofbEZO6aDOOvyObi9.jpg
  • 31
@Przychlast nie #!$%@? tylko wbijaj na Summoners Rift! Pykanie na gitarze zajebista opcja, lepsza niż "przygody" normików. Oni wcale nie będą opowiadać tych rzeczy swoim dzieciom, bo to nie jest nic wartościowego do opowiadania. Potem to zrozumieją i nawet słowem nie wspomną o tych przygodach tylko będą zmyślać, że byli spokojni, ułożeni, nie szlajali się itp. xDDD