Wpis z mikrobloga

Jeżeli drogi Mireczku czy Mirabelko, szukasz sobie zajęcia i czegoś co przyniesie ci masę frajdy... to kup sobie motocykl. Poważnie!
7 lat po zdaniu prawka dopiero przekonałam się do zakupu... a Raczej przekonałam swoich bliskich. 7 lat za późno!
Całkowity koszt moto jaki mnie wyniósł (na prośbę mirka): kawasaki er5 1997
Motocykl 1000 euro
Przegląd 80
Olej, filtr 40
Uchwyt na telefon 20
Ubezpieczenie na rok 70 euro
Amortyzatory (obecne sa za krotkie i za nisko sie siedziało. Moto byl ustawiony pod babkę 155cm wzrostu )
Stopka centralna 9 euro
Płyn hamulcowy z 5
Plus pomocna ręka świetnego znajomego, który pokazał jak regulować zawory, ustawiać gaźnik itp.

Razem wyszlo 1200zl, a dojazdy do pracy trwają 2 godziny zamiast 4.
Do tego są tak przyjemne, że wstaje się z przyjemnością.
#motoryzacja #motocykle #chwalesie
Pobierz GoplanaLodz - Jeżeli drogi Mireczku czy Mirabelko, szukasz sobie zajęcia i czegoś co ...
źródło: comment_IMTMZKVZ7WXBDD1Zx8b0Mp2z8EmHBGqo.jpg
  • 62
@daczka92 moto ma 17km przebiegu i jest po generalnym remoncie( stal 18 lat w garażu) . W zestawie byly kufry (z uchwytaminok 500 euro z tej firmy. Uzywane), navi, podgrzewane manetki. Każda nowa część (nawet lusterka) są wpisywane do dowodu rejestracyjnego. 1k euro to mega deal na taki sprzet. Szrotu się tu nie kupuje za 800 euro (gs500 30letnie z przebiegiem 100k) bo tu samo ustawianie gaźnika 200 euro kosztuje. Nikt nie
@GoplanaLodz nie mam garażu a z tymi kółkami to poważnie mówię xD jestem pipą i pewnie bym się bał nogę przysmarzyc na cylindrze xD Zmiana biegów to magia. Ale i tak byłoby fajnie, ładny motur. Właśnie tego rodzaju mi się podobają.