Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 225
91/100 #100oldgamechallange

Dzisiejsza gra:

Gran Turismo

Data wydania: maj 1998
Platformy: PS1
Gatunek: Wyścigi

Opis: chyba jedna z lepszych wyścigowych gier w jakie grałem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Gran Turismo to wydana na platformę PS1 pierwsza odsłona kultowego cyklu gier wyścigowych. Produkcja została wydana w 1997 roku w Japonii i w 1998 roku na pozostałych rynkach. W chwili debiutu był to najbardziej zaawansowany symulator samochodowy dostępny na konsoli firmy Sony. Tytuł został stworzony przez firmę Polys Entertainment, która w 1998 zmieniła nazwę na Polyphony Digital. Pod takim mianem funkcjonuje ona do dzisiaj.
Źródło: https://www.gry-online.pl/

To tyle jak ktoś ma jakieś pomysły/uwagi to zapraszam do komentowania( ͡° ͜ʖ ͡°)

Oceny graczy PS1:
Metacritic: 8,6
Gry-online: 8,2

#retrogaming #staregry #gry
Krx_S - 91/100 #100oldgamechallange

Dzisiejsza gra:

Gran Turismo

Data wydania: maj...

źródło: comment_JHnYVSE13z7dtjIqyRKwGsTx2fCHnkhO.jpg

Pobierz
  • 23
@MrSzakal: Ja wychowany jestem na GT ale serio, dla mnie, który poza fizyką chce poczuć grę poprzez odwzorowanie dźwięków aut to forza 6 naprawdę miażdży. Jakiś czas temu zakupiłem GTS i naprawdę spoko gra, ale jak amg lub Z06 brzmi jak dupa w porównaniu do FM to dla mnie ten sim jest lepszy, nawet mimo gorszej fizyki
@Krx_S: pierwsze GT miało jeszcze zbyt Ridge Racerową fizykę jazdy i mniej aut niż GT2. Aby było czym jeździć to wymyślali nawet wersje LM niektórych drogowych aut, gdzie w GT2 było mnóstwo legalnych aut z LM.