Wpis z mikrobloga

Dzis bylo o wlos od zostania frajerem na treningu.

Klata 125 kg (PR +5kg), siad tez spoko 180@8 latwo, ale ciekawy jest ciag.

Tydizen temu zrobilem 185 kg x 1 @8,5-9.
Dzis w nocy jakos nie moglem spac, spalem niecale 7 godzin (malo jak dla mnie) a w nocy kilka razy sie przebudzilem, ale i tak zalozylem 190 kg dzisiaj.

Zrobilem pierwsze podejscie i nie dalem rady (nawet sie nie nagralo).
190 kg x 0 RPE13 xd

Smutno mi bylo, ale sie ogarnalem. Powiedzialem sobie, ze nie bedzie ciezar mna rzadzil i sprobowalem jeszcze raz:

190 x 0,5 RPE 11 ( ͡° ͜ʖ ͡°)

https://www.youtube.com/watch?v=feM2LS10B70&feature=youtu.be

I znow fail XDD

Ech, chcialem sie juz poddac i przyznac, ze jestem lamusem, ale pomyslalem, ze sprobuje jeszcze raz. Do trzech razy sztuka.

190 x 1 @10
https://youtu.be/syd1hBIcHk8

I dalem rade. Tylko nie wiem czy wozkowania nie bylo troche :/

Do tego dzis i wczoraj po 60 minut cardio po treningu.

Do tego dosc zmeczony jestem psychicznie. Bardzo sie napalam na coraz wieksze ciezary, stresuje sie przed treningami bardzo. W nocy usypiajac mysle o tym jak bedzie wygladal siad jutro albo ciag, mysle co moge poprawic, trzese sie caly przed i po treningu, ogolnie troche mi to na banie wchodzi, ale moze tak trzeba, zeby cos osiagnac, a ja sie nie zadowalam takimi wynikami jakie mam, bo sa dalej slabe, chce byc najlepszy, a nie sredni czy dobry.

Ogolnie zadowolony jestem z tego, ze sie nie poddalem, ale nie jestem zadowolony z tego, ze to tak ciezko chodzilo. Ale moze to przez redukcje + problemy ze snem + wciaz nie potrafie sie optymalnie ustawic. Ogolnie mam problem z ustawieniem przy tym sumo, podobnie jak z odklejaniem sie dupy przy wyciskaniu. Ale no coz, nie od razu Rzym zbudowano.
#mikrokoksy #silownia #trojboj #latajacydywan
DywanTv - Dzis bylo o wlos od zostania frajerem na treningu. 

Klata 125 kg (PR +5k...
  • 39
@psposki: Nie towar. Staram sie duzo od siebie wymagac + gejowska milosc trenera dobrze dziala. Jakbym lecial na towarze, tobym powiedzial, wrzucam na tag wszystko od przysiadow 70 kg, przez 100, 150 i wrzuce 200 jak zrobie. Mysle, ze da sie na tym wszystkim zrobic lepszy hajs jak jestes na towarze + nie musisz sie tak meczyc z regeneracja a i sa zawody, gdzie nie trzeba oszukiwac, bo nie ma testow.