Wpis z mikrobloga

Dzis bylo o wlos od zostania frajerem na treningu.

Klata 125 kg (PR +5kg), siad tez spoko 180@8 latwo, ale ciekawy jest ciag.

Tydizen temu zrobilem 185 kg x 1 @8,5-9.
Dzis w nocy jakos nie moglem spac, spalem niecale 7 godzin (malo jak dla mnie) a w nocy kilka razy sie przebudzilem, ale i tak zalozylem 190 kg dzisiaj.

Zrobilem pierwsze podejscie i nie dalem rady (nawet sie nie nagralo).
190 kg x 0 RPE13 xd

Smutno mi bylo, ale sie ogarnalem. Powiedzialem sobie, ze nie bedzie ciezar mna rzadzil i sprobowalem jeszcze raz:

190 x 0,5 RPE 11 ( ͡° ͜ʖ ͡°)

https://www.youtube.com/watch?v=feM2LS10B70&feature=youtu.be

I znow fail XDD

Ech, chcialem sie juz poddac i przyznac, ze jestem lamusem, ale pomyslalem, ze sprobuje jeszcze raz. Do trzech razy sztuka.

190 x 1 @10
https://youtu.be/syd1hBIcHk8

I dalem rade. Tylko nie wiem czy wozkowania nie bylo troche :/

Do tego dzis i wczoraj po 60 minut cardio po treningu.

Do tego dosc zmeczony jestem psychicznie. Bardzo sie napalam na coraz wieksze ciezary, stresuje sie przed treningami bardzo. W nocy usypiajac mysle o tym jak bedzie wygladal siad jutro albo ciag, mysle co moge poprawic, trzese sie caly przed i po treningu, ogolnie troche mi to na banie wchodzi, ale moze tak trzeba, zeby cos osiagnac, a ja sie nie zadowalam takimi wynikami jakie mam, bo sa dalej slabe, chce byc najlepszy, a nie sredni czy dobry.

Ogolnie zadowolony jestem z tego, ze sie nie poddalem, ale nie jestem zadowolony z tego, ze to tak ciezko chodzilo. Ale moze to przez redukcje + problemy ze snem + wciaz nie potrafie sie optymalnie ustawic. Ogolnie mam problem z ustawieniem przy tym sumo, podobnie jak z odklejaniem sie dupy przy wyciskaniu. Ale no coz, nie od razu Rzym zbudowano.
#mikrokoksy #silownia #trojboj #latajacydywan
DywanTv - Dzis bylo o wlos od zostania frajerem na treningu. 

Klata 125 kg (PR +5k...
  • 39
  • Odpowiedz
@vegetator21: Ale wez pod uwage, ze niecaly rok chodze na silownie, ale wczesniej poswiecalem czas, zeby robic pompki, pompki na rekach, podciagac sie, przysiady na jednej nodze itd. itd. Oprocz tego troszke cwiczylem w domu sama sztanga taka za 60 zl. Ktos powie, ze to nic, ale to daje sporo.
  • Odpowiedz
@vegetator21: No wlasnie. Nie zaczynalismy z tego samego punktu, wiec bez sensu sie porownywac. Ale ja tez zrzucalem wage. W gimnajzum w wieku tych 14 lat wazylem 100 kg. Wtedy mialem 172 cm xd W wieku 15 juz cos kolo 75-80 chyba. Potem troche tych cwiczen z masa wlasnego ciala no i jak mialem 18 zaczalem na silownie chodzic.
  • Odpowiedz
Ale wez pod uwage, ze niecaly rok chodze na silownie, ale wczesniej poswiecalem czas, zeby robic pompki, pompki na rekach, podciagac sie, przysiady na jednej nodze itd. itd. Oprocz tego troszke cwiczylem w domu sama sztanga taka za 60 zl. Ktos powie, ze to nic, ale to daje sporo.


@DywanTv:

Czasem mi się wydaje, że dużo ludzi to ignoruje, przecież zupełnie inny progress będzie miała osoba, która zawsze jakieś sporty od
  • Odpowiedz
@Need: Tak. Ale tez nie moge powiedziec, ze jakos uprawiwalem sporty czy cos xdx do tego 16-17 roku zycia to siedzialem na dupie tylko + czasem pojezdzilem na rowerze. Nawet nie gralem w pilke bo nie umiem xdxdx daltego sie tak spaslem.
  • Odpowiedz
@Need: Racja. Ale to jest tez jeden z glownych powodow dlaczego takie np. USA nas tak wyprzedza jesli chodzi o takie sporty. Tam gowniaki od malego cwicza na silkach bo zapasy, bo rugby, bo to, bo tamto. A u nas co? Graja w pilke tylko i jedza kapusniak x d
  • Odpowiedz
@DywanTv: Z drugiej strony tam jest pompowana w to 100x większa kasa ( ͡° ͜ʖ ͡°) Mam znajomego który trenuje pewien sport olimpijski to wiem troszkę jak to wygląda i mówię Ci, jak przyjeżdżają ludzie ze Stanów to widać. Na dodatek po takich różnych zawodach jeżdżą headhunterzy, którzy potem np proponują Ci miejsce na uczelni w US opłacone do końca studiów za to, że będziesz ich reprezentował.
  • Odpowiedz