Wpis z mikrobloga

Spotykam się z dziewczyną od 6 miesięcy, ja 24 lvl, ona 22. Wiadomo, pora już na kolejny etap. Wczoraj spytałem się jej ile wcześniej miała partnerów w łóżku. Zapytała się jakie to ma znaczenie, odpowiedziałem, że spore skoro mamy być razem. Powiedziała, że przeszłość się nie liczy i nie mam prawa(!) jej się o to pytać i myślała, że kocham ją za to kim jest, a nie kim była.

Ogólnie trochę mi to śmierdzi, przeczuwam że, w przeszłości mogła prowadzić rozwiązły tryb życia (3+ partnerów).

#zwiazki #seks #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #feels

powinna mi powiedzieć ile miała partnerów?

  • tak 63.5% (621)
  • nie 36.5% (357)

Oddanych głosów: 978

  • 64
@4gN4x: @cherymoya: ilość partnerów może świadczyć o podejściu do tematu seksu i zasadach, którymi się dana osoba kieruje w życiu.
A fajnie jeżeli ludzie w związku wyznają te same wartości.

Moim zdaniem przeszłość ma znaczenie. Nie chodzi tu o podejście,że ktoś jest gorszy/lepszy, ale no warto jednak będąc w związku patrzeć w te sama stronę i kierowac się podobnymi zasadami. Przeszłość świadczy o tym kim jesteśmy i drodze, która przeszliśmy.
@zemsta_przegrywa: Panie, krótka piłka ona już dzieli na to co jej i co Wasze. I wara Ci od tego co jej pomyśl co beðzie dalej. Wiem, że może czujesz że szkoda czasu który z nia jesteś i się coś zmieni... gówno się zmieni - jak już to na gorzej bo będzie czuła że mocniej Cię trzyma za gardło bo jaja już masz zgniecione jeśli się pytasz nas co ma się zdarzyć.