Wpis z mikrobloga

@sznapi: haha no to jakaś #!$%@? xD jak pokazałeś że masz #!$%@? na jej uwagi to git, jakbys spuscił wzrok albo co gorsza zaczął sie tłumaczyć to pozamiatane

@PeknietaMorda: nie powiedziałbym. 55 kg szczur czy 90 kilowy z nadwagą koleś to też często odraza. No zależy w jakim wieku te laseczki.
@pijekubusplay: No mowię, ona jest z innego miasta, ma mojego fejsa i ogólnie nic od siebie nie chcemy. To i tak wypisuje do mnie od czasu do czasu, i zawraca dupe co u mnie jakby miało to jakieś znaczenie?
Ostatnia rok temu mnie dosłownie spławiła i lepiej na tym wyszedłem

Ja w sumie 25 morda młodzik poleciałem w dorosła 27 xD to nie mogło sie udać
@Canova: nie ze #!$%@? tylko mówi co myśli xD ja mam zerowe doświadczenie z łaskami a pozatym sam uważam siebie za cieniasa.
@osdpl: zaczęło sie od tego ze gadała o wysokich kolesiach bo lubi siatkarzy to dodałem cos od siebie, wiec powiedziała ze jakiś wysoki nie jestem xD 190 here
Potem ze niski głos i ze mógłbym trochę masy nabrać bo chudy jestem xD i ze morda młoda to możliwe
nie ze #!$%@? tylko mówi co myśli xD ja mam zerowe doświadczenie z łaskami a pozatym sam uważam siebie za cieniasa.


I byle jaka losowa laska 3/10 to wyczuwa i cie #!$%@? jak zwyklego smiecia a ty sie dajesz xDDD
Kolejny odpad #!$%@? kultury robienia z siebie idioty. Potem zdziwienie ze taka polka jest roszczeniowa albo woli mokebe skoro w okolo takie jojczace #!$%@? zalace sie na portalu z memami xD
@Canova: ale ziomus ona powiedziała co wiedziała i tyle, kładę na nią laske.
Robienia z siebie idioty? To ona do mnie przyjechała, ja sobie tylko przyszedłem, a potem chciała sie jeszcze spotkać
Po co mam wchodzić w temat i krzyczeć ze jest paszteciara?
Spotykałem sie z inna i normalnie było
Ta jedynie ma niepoukładane w głowie