Wpis z mikrobloga

@abcde: Składki na radę rodziców nie są obowiązkowe, każdy rodzic ma prawo do wyboru czy chce płacić właśnie za tego typu rzeczy czy nie. Ja tylko uważam, że jest to tak błaha sytuacja, że rozdmuchiwanie jej i oskarżanie kogoś o seksizm to głupota. Powinno się to ewentualnie przedyskutować na miejscu z osobami które te prezenty ustaliły (pewnie sami rodzice lub wychowawcy na zebraniu, duża część rodziców nawet na te zebrania nie
@emilkos8: o co raban, przecież i tak wszystkie dziewczęta kupują kosmetyki więc i tak wykorzystają ten bon i tak. Na #!$%@? drążyć temat ¯\_(ツ)_/¯ rozumiem ze w dobrym tonie byłoby kupić wszystkim identyczny bon no ale nic sie nie stało, nie zmarnuje się.
@emilkos8: O kurna tego się spodziewałem właśnie spierdzielenia prawackiego w komentarzach. Jeśli możesz prześlij to @emilkos8 do SNP na fb, niech nagłośnią problem. #!$%@?ą mnie już te stereotypy płciowe wciąż obecne w 2019 roku.

Zamiast docenić gest, że ktoś chciał Ci coś dać


@888imieme: No nie, co za baba, dali jej a ta jeszcze wybrzydza! Co sobie ona myśli! xD #!$%@?łbym się sam na taki "prezent" - po #!$%@? dzielili