Wpis z mikrobloga

@emilkos8 ładnie macie różowe #!$%@? w glowach.. ból dupy o jakiś bon. Założę się że jak by chłopaki dostali bon do Hebe poszli by i kupili sobie jakiś perfum...
  • Odpowiedz
@emilkos8: a ja się zgadzam z OPką, jakby nie patrzeć to Empik zajmuje się głównie rozrywką: gry, filmy, książki

czyli chłopakom sugerujemy, że ich nagrodą maja być przyjemności a dziewczyny w nagrodę dostają rzeczy przyziemne (dezodoranty i inne) ... albo szminki i kosmetyki (próżność) czyli młode różowe albo mają być strasznie przyziemne albo być pustakami
  • Odpowiedz
@888imieme: Że ktoś z góry założył, że jako dziewczynce bardziej przyda mi się nowy kosmetyk a nie książka.


@emilkos8: a nie jest tak?
niedaleko mojej pracy jest gimbaza/podstawówka i większość tych dzieciaków musi przejść obok moich okien. jakbyś widziała jak te małe #!$%@? się malują to byś zmieniła zdanie, rewia mody i wyglądu #!$%@? (°°
zaraz po wyjściu
  • Odpowiedz
Szukanie problemu tam gdzie go nie ma. Zamiast docenić gest, że ktoś chciał Ci coś dać, co i tak nie jest obowiązkiem, to oskarża się go o seksizm. Jestem przekonany że nikt nawet nie myślał o tym, żeby kogoś tym urazić, przesada i przewrazliwienie. Jeżeli przez całe wakacje byś miała ból doopy o otrzymany bon na 50zl, tylko nie do tego sklepu co uważasz że bardziej do ciebie pasuje, to szczerze współczuję.
  • Odpowiedz
@emilkos8 Przecież to jest absolutnie #!$%@? "hehe, baby się malują, a chłopaki mogą sobie wziąć książkę albo grę". Paskudne stereotypiarstwo w obie strony. Jeśli już dzieciaki coś takiego dostają, to powinny mieć wybór.
  • Odpowiedz
@888imieme: jak dostaniesz gówno że wstążeczka też się ciesz że cokolwiek dostałeś xd co za polacka mentalność. Tak fajnie że dostali, ale że osiągnęli te same wyniki każdy powinien dostać to samo. "za moich czasów tego nie..." Nieważne. Teraz jest, inne dzieci dostały i każdy miał takie same prawo, a zostali podzieleni na płeć. No naprawdę, zajebiście że jeśli się nie maluję dziewczynka może sobie kupić żel pod prysznic gdy
  • Odpowiedz