Wpis z mikrobloga

po drugie ubierz to w pl = większość sądzi, że to fejur.


@drippinsauce: Dokładnie to, mi siostra ponad 10 lat temu ze USA czasami przywoziła jakies ciuchy to zamiast lansu w licbazie tylko cisneli, ze mnie łacha, że kupuje fejury na bazarku XD
@Eugeniusz_Zua: Znaczy się jest różnica, noszenie versace i innych tego typu rzeczy jeśli współgrają z resztą ubrania. Co innego jak masz koszulkę np za 1600zł, a resztę warta maks 300 i na dodatek wygląda jak gówno. No to wtedy nie ma sensu kupować takich koszulek. To samo tyczy się butów i innych tego typu rzeczy, co z tego, że kupisz yeezy/balenciagi, skoro ubierzesz do nich dzwony.
@drippinsauce z ciekawości wpisałem w Google nazwę balenciaga bo słyszałem nią nie raz, wiedziałem, że to jakiś drogi shit ale nie miałem pojęcia o co kaman. I zobaczyłem to xD 2250 euro za kurrwa worek ziemniaków xD ta firma to rasowy troll, który chyba sprawdza do jakiej głupoty jest w stanie zbliżyć się człowiek.
Podczas przemiany ustrojowej tak właśnie wyglądała połowa malolatow, którzy ganiali w za dużych kurtkach bo starzy z Niemiec
Pobierz Alinoe_83 - @drippinsauce z ciekawości wpisałem w Google nazwę balenciaga bo słyszałe...
źródło: comment_ObRAWIG2YxMe7DbozTXNjM5w58rHAKEP.jpg