Wpis z mikrobloga

Czas na wakacyjne #rozdajo z #goodie! Do wygrania nowiutka #ps4 () Wystarczy, że:
1) zaplusujesz ten wpis,
2) przekonasz nas w komentarzu, dlaczego to właśnie Ty powinieneś spędzić całe lato, grając na konsoli ( ͡º ͜ʖ͡º)

#konkurs trwa do jutra do 16:00. Wyniki podamy w poniedziałek. Regulamin konkursu tutaj. Specjalna komisja konkursowa wybierze autora najciekawszej wypowiedzi.

Dodatkowo przygotowaliśmy dla Was pyszną niespodziankę! Od jutra do niedzieli podwyższamy #cashback na #pysznepl do 30% dla osób, które nigdy nie korzystały z goodie cashback i do 15% dla dotychczasowych użytkowników. Smacznego!

#playstation #konsole #gry #jedzenie
Goodie_pl - Czas na wakacyjne #rozdajo z #goodie! Do wygrania nowiutka #ps4 (。◕‿‿◕。) ...

źródło: comment_HxmNMLRq6KwtLJl3YVUJYvmv5dLz2OJm.jpg

Pobierz
  • 1073
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Goodie_pl lipiec ma 744 godziny. W pracy niestety spędzę 240h - rat med here. W sierpniu podobnie jak nie więcej. Urlop dopiero w październiku. Miło byłoby choćby kilka godzin odmóżdżyć się przy konsoli. A jak nie to kupię se huśtawkę ogrodową i się będę huśtał
  • Odpowiedz
  • 0
Przeciez wiadome, ze nikt z waszej firmy nie bedzie czytal tych prawie 1000 komentarzy i nie wybierze najbardziej wam odpowiadajacego xd ale dobra dajcie mi bo wiem ze mojego nie wybierzecie ( ͡º ͜ʖ͡º)
@Goodie_pl
  • Odpowiedz
@Goodie_pl: gdyż mógłbym oddać wtedy swoją starą konsolę na olx dla jakiegoś harcerzyka czy innego bombelka za uśmiech, bo przecież chamem nie jestem.
  • Odpowiedz
@Goodie_pl: Powinnam wygrać konsolę dlatego że :
- faktycznie spędziłabym całe lato grając na konsoli (no może 85% lata :D),
- jestem osobą wdzięczną i będę pamiętać wygraną do końca życia, wysławiając darczyńców po kres swojej pamięci (jedyne co wygrałam w życiu to parę lat temu breloczek od naprawa-laptopow na mirko i zawsze o tym mówię xD)
- z nadmiaru obowiązków zapomniałam już co to znaczy pograć sobie w gry, a taka wygrana wręcz zmusiłaby mnie do przypomnienia sobie i zakupienia paru sztuk, a bardzo za tym tęsknię,
- mój telewizor w pokoju wreszcie by się do czegoś przydał,
- mój smutny żywot rozjaśniłby się o tę
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Goodie_pl: powinienen spędzić całe lato grając na konsoli, ponieważ w lipcu kończę dwa kierunki studiów i potrzebuje w końcu wypocząć. Ponieważ chcę e końcu zabrać w Wiedźmina, zarówno drugiego jak i trzeciego i ponieważ już mam dość słońca. Ponadto chce grać na konsoli #goodie zjadając się pizzą. A co! Należy mi się! ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
@Goodie_pl: Jestem stary i już nic ciekawszego nie zostało mi do roboty. No, chyba, że kupowanie nowej pralki nazwiecie ciekawszym zajęciem. Z drugiej jesdak strony trochę się nią podekscytowałem.
  • Odpowiedz
@Goodie_pl: bo bardzo mi się nie siedzieć w domu cały dzień i nic nie robić... telefon na całe wakacje to żadna rozrywka.. niestety nie mam nic innego a bardzo chciałbym konsole bo maży mi się pograć w parę nowych gierek
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Goodie_pl: niebieski zaraził mnie pasją do grania - kiedyś o konsoli słyszałam tylko z neta, nigdy nie trzymałam pada w ręku, potem tak mnie wciągnęło że zaczęłam grać razem z nim, ale też i sama spędzając godziny przed monitorem. Gdyby ktoś mi kiedyś powiedział że będę "łupać" to raczej bym tego nie potraktowała serio. Własna konsola to byłby luksus ;D
  • Odpowiedz