Wpis z mikrobloga

Czas na wakacyjne #rozdajo z #goodie! Do wygrania nowiutka #ps4 () Wystarczy, że:
1) zaplusujesz ten wpis,
2) przekonasz nas w komentarzu, dlaczego to właśnie Ty powinieneś spędzić całe lato, grając na konsoli ( ͡º ͜ʖ͡º)

#konkurs trwa do jutra do 16:00. Wyniki podamy w poniedziałek. Regulamin konkursu tutaj. Specjalna komisja konkursowa wybierze autora najciekawszej wypowiedzi.

Dodatkowo przygotowaliśmy dla Was pyszną niespodziankę! Od jutra do niedzieli podwyższamy #cashback na #pysznepl do 30% dla osób, które nigdy nie korzystały z goodie cashback i do 15% dla dotychczasowych użytkowników. Smacznego!

#playstation #konsole #gry #jedzenie
Goodie_pl - Czas na wakacyjne #rozdajo z #goodie! Do wygrania nowiutka #ps4 (。◕‿‿◕。) ...

źródło: comment_HxmNMLRq6KwtLJl3YVUJYvmv5dLz2OJm.jpg

Pobierz
  • 1073
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Goodie_pl: miałem kiedyś konsole PS2 fajnie się grało, ale pożyczyłem gierki koledze jakieś 4lata temu i jeszcze nie oddał. Przez co nie mam jak grać, jakbym wygrał, to nigdy nie pożyczę moich gierek i będę w nie grał do końca mojego zycia albo konsoli ;)
  • Odpowiedz
@Goodie_pl Dzisiaj urodziny miał wujek Janek, powiedziałem dzisiaj aby wykorzystać okazję całej mojej rodzinie o platformie goodie.pl, że warto z was skorzystać, bo promocje cashbacki itd, solenizant, 58letni wujek Janek stwierdził że kaszbeki to ma jak mu sie grys po obiedzie odbija xd a ja mu.na to że. Jak chce zobaczyć takie prawdziwe cashbacki to niech wbije na goodie.pl a nie pożałuje, po tych słowach zawarliśmy zakład, jako że mój wuja
  • Odpowiedz
@Goodie_pl: Moim zdaniem to nie jest tak że ja chcę dostać albo i nie tę konsolę. Gdybym miał powiedzieć, co cenię w życiu najbardziej, powiedziałbym, że piwnicę. Ekhm... piwnicę, w której Mirki podali mi pomocną dłoń, kiedy sobie nie radziłem, kiedy byłem sam. I co ciekawe, to właśnie przypadkowe posty wpływają na nasze życie. Chodzi o to, że kiedy wyznaje się pewne wartości, nawet pozornie uniwersalne, bywa, że nie znajduje
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Goodie_pl: powinienem grać całe lato żeby zostać takim fajnym chłopakiem jak Wy bo z Was ogólnie fajne chłopaki są, grzeczni i zawsze dzień dobry mówią ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz