Wpis z mikrobloga

Jak wygląda tydzień w czasie roku szkolnego:
Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela

Jak wygląda tydzień w czasie wakacji:
Piątek
Piątek
Piątek
Piątek
Piątek
Piątek
Piątek

Czemu? Już odpowiadam. Teraz każdego dnia normictwo będzie miało święto ruchańska. To co widzicie na ulicy - płodne Julki, Klaudie, Ole, Kingi i Natalię - one wszystkie będą ostro bolcowane, zalewane we wszystkie dziury bez wyjątku. Libacje alkoholowe, rżnięcia, n-------i, a-----l - to wszystko już teraz na przestrzeni kolejnych 2 miesięcy. W tym czasie spierdoksy w swoich piwnicach, na wykopie lub pochłonięte grą. W moim przypadku będzie to gra sieciowa League of Legends, w którą gram już od 7 lat. Ja już się pogodziłem, że ze s-----------m w postaci ryjca upośledzonego goryla i elfa oraz głosu, jakbym miał penisa w buzi, nie ma dla mnie ratunku. Wam polecam to samo.
#przegryw #stulejacontent #s----------e #tfwnogf #p0lka #oswiadczenie #s--s #zwiazki #wakacje
Przychlast - Jak wygląda tydzień w czasie roku szkolnego:
Poniedziałek
Wtorek
Środ...

źródło: comment_x4S6bVjDUFQQnUIhPqXdIE97kLMwVLMF.jpg

Pobierz
  • 29
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@CaleZycieZielony: płodne Julki, płodne Julki, płodne Julki, płodne Julki, płodne Julki, płodne Julki, płodne Julki, płodne Julki, płodne Julki, płodne Julki, płodne Julki, płodne Julki, płodne Julki, płodne Julki, płodne Julki, płodne Julki, płodne Julki, płodne Julki, płodne Julki, płodne Julki, płodne Julki, płodne Julki, płodne Julki, płodne Julki, płodne Julki, płodne Julki, płodne Julki, płodne Julki, płodne Julki, płodne Julki, płodne Julki, płodne Julki, płodne Julki, płodne Julki, płodne
  • Odpowiedz