Wpis z mikrobloga

Niby śmieszne, i może ja jestem nienormalny, ale abstrakcyjnym jest dla mnie czesanie, ubieranie dziecka w staromodne szmatki i puszczenie po bruku na bosaka, sadzanie tyłkiem na kamieniach i powiedzenie "weź teraz króliczka do łapki i włóż do buzi" żeby zrobić fote na insta i powiększyć hehe portfolio


@Plp_: Jesteś zupełnie normalny, tak jak 90% polactwa, które wolało by leżeć z dzieckiem na kanapie i oglądać Bigbrothera.
tak jak 90% polactwa, które wolało by leżeć z dzieckiem na kanapie i oglądać Bigbrothera.


@Hatespinner: hohoho jesteś taki kosmopolityczny i ponad tym xD Nie to co te polskie karaluchy. Oczywiście skrajności są najlepsze c'nie? Takie cykanie fotek dziecka żeby nabijać zasięgi na portalach społecznościowych niczym od takiego oglądania bigbrothera się nie różni.

po co mazac pedzlem po jakims plotnie zeby potem ludzie mogli to ogladac, przeciez to strata czasu ¯_(ツ)
Takie cykanie fotek dziecka żeby nabijać zasięgi na portalach społecznościowych niczym od takiego oglądania bigbrothera się nie różni.


@Plp_: Jak nie widzisz różnicy pomiędzy angażowaniem dziecka w robienie artystycznej sesji zdjęciowej a oglądaniem Bigbrothera na kanapie, to jesteś robakiem. #dealwithit

hohoho jesteś taki kosmopolityczny i ponad tym x


@Plp_: No jestem, to nie trudne, trzeba nie być robakiem. xD
@Plp_ ale da Vinci był #!$%@?, że kazał Mona Lisie tyle siedzieć żeby namalować obraz, żeby się nim potem chwalił i powiększał sobie hehe portfolio ¯_(ツ)_/¯
ale da Vinci był #!$%@?, że kazał Mona Lisie tyle siedzieć żeby namalować obraz


@ladzik: Porównywanie dorosłej, odpowiedzialnej za siebie w pełni świadomej kobiety do 3-4 letniego dziecka które nie rozumie co się dzieje i dlaczego musi robić to co robi. Ja wiem że w dawnych czasach kobiety uchodziły za te gorzej wykształcone, no ale już bez przesady, aż tak źle nie było. xD
@CudMalina: Nie rozumie na przykład że jego zdjęcie zostanie wykorzystane jako trybik w machinie influensersko-zasięgowej mediów społecznościowych i już nigdy stamtąd nie zniknie. Nie rozumie powodów dlaczego znalazło się w tej sytuacji. No i tu akurat czuje więź porozumienia bo ja też nie rozumiem, a co dopiero ono.
@Plp_: Ta kobieta jest fotografikiem, od zdjęć artystycznych, wystarczy wejść w jej instagrama, to nie są jej dzieci, musiałaby mieć co najmniej dwudziestkę, a zwierzęta występują od królików po lamy i niedźwiedzie - stąd przypuszczam, że to fotoszopki, no chyba, że naprawdę laska #!$%@? sesje kilkulatków z dzikimi zwierzętami z udziałem treserów - wątpię, nie mam czasu na research, ale to chyba Rosja, więc uwierzę w niemożliwe ;)

Do rzeczy -