Wpis z mikrobloga

Dobra, bo dołączyłam tu wczoraj i jeszcze nie ogarniam, a nie ma szans żebym przebrnęła przez te 3 miesiące.
Powiedzcie mi proszę, jaki tu właściwie jest taki ogólny stosunek do Magdy jako takiej i do jej związku z Olkiem? Wiem, że racja jest jak dupa i każdy ma swoją, ale chodzi mi o taki ogólny trend.
Bo że Łukasza się tu nie lubi to już zdążyłam zauważyć. I dlatego tu zostaję
#bigbrother
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Zabajka: musiałem to napisać, to było silniejsze ode mnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
co do Madzi i Oleha raczej tu sie kibicuje żeby im się udało.

Ukasza #!$%@?ć prądem ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
Hahaha niezła beka. Mariolą to ja bym nie chciała być za żadne pieniądze. Ta kobieta - kamień mnie samą mroziła przez ekran. Dawno nie widziałam kogoś tak dziwnego.
A co do pseudonimów to sorry, ale tak jak mówiłam jeszcze nie ogarniam wszystkiego :) Po prostu byłam ciekawa trendów panujących w tym temacie na najbardziej opiniotwórczym forum
  • Odpowiedz
@Zabajka: był straszny hejt parokrotnie na Oleha za obgadywanie Madzi, niechęć i krytykowanie jej, mówienie ze ją zgwałci tzn. "nie będzie pytał czy chce się bzykać bo facet nie pyta tylko bierze", nominowanie jej, psychopatyczna zazdrość nawet o geja, pokazywanie fucka bez powodu prowadząc ją, podrywanie każdej ładnej laski po kolei i jak z żadną nie pykło to wziął się za Magdę, mówienie innym co innego tzn. jechanie po jej
  • Odpowiedz
@muwieszeptem:
Mówiąc o forum miałam na myśli wykop właśnie :). Ja dotarłam tu czystym przypadkiem. Nawet szczerze mówiąc nie pamiętam już gdzie usłyszałam o tym miejscu. Chyba na jakiejś fejsowej grupie dotyczącej BB.
A co do corryand, to póki co jakoś daję radę ustosunkowywać się do tego, co on pisze :). Jak mi zabraknie cierpliwości, to zwrócę się do Ciebie i mnie poinstruujesz, jak ogarnąć czarną listę
  • Odpowiedz