Wpis z mikrobloga

@Unife: z tego co widziałam na filmikach było całkiem ok, a przynajmniej nikt po pijaku od fajerwerek sobie ręki nie upier**** no i chyba taniej wychodzi w kosztach organizacyjnych fajerwerki masz jednorazowe, a drony to wiadomo.
  • Odpowiedz
  • 0
@SarahC: Owszem spoko wygląda nie zaprzeczam, ale nie to samo (,) Nie no ja strzelaniem z dupy i do tego po pijaku to nie pochwalam. Chodzi mi o organizowany pokaz, z muzyką i programem. Bo takie strzelanie aby strzelało i wybuchało to jest w sylwestra.
  • Odpowiedz
@Unife: o to Cię zasmucę niestety, bo to już raczej tylko prywatne akcje może jeszcze na pokazie na koncertach heavy metalowych, bo opłacają pirotechników i biorą odpowiedzialność na siebie ale tak żeby w mieście to wydaje mi się, że będzie fajerwerkowych pokazów coraz mniej aż do wykluczenia.
  • Odpowiedz
@Matarix: co z tego, że są 3 x do roku jak nie używa ich jedno małe miasteczko tylko na całym świecie się świętuje takiego sylwestra, przy czym jakiś procent używa 5-10 na głowę, mój sąsiad ostatnio zajechał z całym yebanym bagażnikiem. Wquriwać ludzi chyba, bo innego zastosowania nie widzę.
  • Odpowiedz
@SarahC: jaki to ma wpływ na środowisko?jakiś ma, ale pewnie niewielki.Oprócz tego że Ciebie denerwuje jak ktoś sobie puszcza fajerwerki to mimo wszystko nikt Ci nimi nie strzela codziennie po kilka razy.
  • Odpowiedz
@Matarix: czy ja wiem, że mnie denerwuje? Nawet lubię te pokazy pirotechniczne na scenie ale co innego pokaz, a co innego #!$%@? całego bagażnika przed domem. Wiesz jaki to huk jest po oknach?, ja np nie podłączam gitary do wzmacniacza koncertowego, a też lubię;) także szanujmy się nawzajem.
  • Odpowiedz