Wpis z mikrobloga

Poprzez całe zamieszanie z #przegryw chciał bym zapytać jak zdefiniować przegrywa.

Jedni krzycza że przegryw to ten co nie miał #s--s . Inni że ten co za rękę nie potrzymał albo nie ma znajomych inie wychodzi z piwnicy.

Tu bardziej chodzi o brak seksu czy związku ?

Czy można być przegrywem mając kiedyś dziewczynę ?

Ci co uważają że przegrali życie uważają że to przez #gownopraca i brak #kasa .

Czy można być przegrywem mając #zwiazek ? I mieć dobra robotę ? Czy wystarczy tylko #depresja ?
  • 85
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
@DzikaMrowka wiesz chyba nie ma sensu przechodzić na priv ponieważ ta rozmowa nic nie wniesie wiecej.

Wystarczy mi to że od faceta wymagasz jedynie kwestii finansowych nie powiedziałaś nic o charakterze, zainteresowaniach itp. liczy się tylko kasa na utrzymanie rodziny tak żebyś Ty mogła przez kilka lat żyć na utrzymaniu bankomatu. Bo bombek będzie smutny jak nie będzie się wychowywał z mamusia przez te pierwsze 3 lata a że bombelkow ma
  • Odpowiedz
@DzikaMrowka czekaj czekaj xD jeżeli dobrze zrozumiałam to uważasz się za silną i niezależną kobietę, a jedyną twoją ambicją jest złapanie faceta z kasą, czyli uzależnienie się od niego finansowo? Coś tu nie gra :)

PS: z tej strony kobieta
  • Odpowiedz
@Jamajka92: napisalam wczesniej, ze przegryw 1600 zl 3/10 najpewniej ma problemy psychiczne (czyli mi to nie odpowiada).
Co mi do tego jakie kto ma zainteresowania?
I co mi do tego jaki charakter - wazne zeby sie umiec komunikowac.

Bo bombek będzie smutny jak nie będzie się wychowywał z mamusia przez te pierwsze 3 lata a że bombelkow ma być 2 to tak z 5 lat siedzenia na
  • Odpowiedz
  • 0
@DzikaMrowka czyli jak będzie się dobrze z nim gadalo na trzeźwo ale po alko czasem Ci pierd**nie po mordzie to wsunie będzie bo jego charakter to wsunie nie istotne. A dajmy w zainteresowaniach base jumping też Ci nie będzie przeszkadzać :) ?

Fakt niekturzy tyle zarabiają, tylko czemu chcesz wygodnego życia bez wkładu własnego ? Tylko wszytko musi być zaprojektowane bo ja się spełniam jako kobieta i matka ?
  • Odpowiedz
@Jamajka92: Bo dla niej liczy się tylko ona sama i jej wygoda jak najmniejszym wkładem własnym. Zresztą ona popada w dychotomię myślenia. Chce rodziny, ale jak urodzi jej się chłopiec to ojciec ma się nim zajmować. Z kolei córka nie może być ładniejsza od niej, bo wzbudzi w niej zazdrość. Jej rodzinie pisane jest rozpad, a jej rola samotnej matki. Zabawne jest to, jak ludzi sami na siebie sprowadzają nieszczęścia...
  • Odpowiedz
@Jamajka92: nie wiem co to basejumping.
Oczywiscie, ze nie chcialabym byc ofiara przemocy domowej, ale biedny mirek 3/10 rowniez moze byc przemocowy. Nie no wiadomo. Posinnam miec wymagania : nie pije i nie bije to dobry chlop na meza...
Jeeez myalam ze zyjemy w takich czasach, ze nie musialam o tym wspominac. Tyle miesiwcy na wypoku a czlowiek nadal sie nie nauczyl ze wam wszystko trzeba pisac drukowanymi, bo za slowka bedziecie lapac. Typowe wykopki.

Fakt niekturzy tyle zarabiają, tylko czemu chcesz wygodnego życia bez wkładu
  • Odpowiedz
@DzikaMrowka: No, ale sorry według twojego mniemania to facet ma Ci wszystko zagwarantować. Dokładałabyś się do rat kredytu na 30 lat? Nie, bo w przypadku rozwodu mogłabyś wyjść na zero. To ktoś ma Ci wszystko podać na tacy... Ty nie chcesz budować wszystkiego wspólnie ty wyłącznie oczekujesz i stawiasz żądania... A ślub i dzieci to metody realizowania własnych celów
  • Odpowiedz
  • 0
@DzikaMrowka nie mówię o wkładzie własnym wyniesionym z domu tylko tym który możesz wypracować...

Może poprostu opowiem Ci czym kierowałem się szukając #rozowypasek. Dla mnie najważniejszy był charakter tej drugiej osoby, zależało mi żebyśmy mieli luźny kontakt i nie rzucali sobie kłód pod nogi ( miałem kiedyś dziewczynę która uważała że nie lubi jak jest lekko w związkach więc dość często słyszałem np domyśl się - w tym wypadku chciałem tego uniknąć ). Klmunikatywnosc to nie tylko że rozmowa się klei tylko umiejętność powiedzenia co Cię boli i znalezienia rozwizania zanim ten problem się rozwinie i wszytko zniszczy .Zależało mi też żeby była ambitna i miała swoje zainteresowania ( coś więcej niż muzyka i podróże oraz imprezy ), chodzi o to że osoba która rozwija się na płaszczyźnie hobby przekłada to też potem na prace oraz inne aspekty swojego życia.
Jeżeli kandydatka spowolniła te wymagania to dopiero teraz w grę wchodzi jej wygląd. Tu nie było dla mnie ważne czy jest odenie wyższa czy starsza. Najważniejsze było żebym czuł do nie pociąg seksualny ( nie oszukujmy się ale s--s w zdrowym związku też jest ważny). Nie umiem tu Ci powiedzieć że linia zaczyna się od 4/10 czy od 6/10. Na ulicy zdarza mi się oglądać nawet za 3/10 pod warunkiem że na to coś w sobie :P

Plany na przyszłość (czyt.
  • Odpowiedz