Wpis z mikrobloga

Poprzez całe zamieszanie z #przegryw chciał bym zapytać jak zdefiniować przegrywa.

Jedni krzycza że przegryw to ten co nie miał #seks . Inni że ten co za rękę nie potrzymał albo nie ma znajomych inie wychodzi z piwnicy.

Tu bardziej chodzi o brak seksu czy związku ?

Czy można być przegrywem mając kiedyś dziewczynę ?

Ci co uważają że przegrali życie uważają że to przez #gownopraca i brak #kasa .

Czy można być przegrywem mając #zwiazek ? I mieć dobra robotę ? Czy wystarczy tylko #depresja ?
  • 85
  • Odpowiedz
  • 6
@Jamajka92 prawdziwych przegrywow juz nie ma.

To tylko mainstreamowa moda na uzalanie sie i zawody w tym kto wymysli bardziej #!$%@? historyjkę. Ewentualnie kto ma wiekszy folder z pepe.
  • Odpowiedz
Tu bardziej chodzi o brak seksu czy związku ?


@Jamajka92: chodzi o potrzeby człowieka i o budowanie tożsamości człowieka, które gwarantuje poczucie bezpieczesntwa i spojności. Myśle, że określenie przegryw bardziej odnosi się do wchodzenia w blednę koła poznawcze.

-->Powinienem być z kimś w związku --> Jeżeli nie jestem z kimś w związku to znaczy, że ze mną jest coś nie tak -->jeżeli jest coś nie tak ze mną to może nie
  • Odpowiedz
@www_h: wchodzenie w te schemat myślenia i uległość wobec nich pozwala uciec od wzięcia odpowiedzialności za swoje życie oraz zweryfikowaniu tego kim ja naprawdę jestem.
  • Odpowiedz
  • 0
@DzikaMrowka apetyt zawsze rośnie w miarę jedzenia, to chyba jest genetycznie zaprogramowane że każdy człowiek dąży do rozwijania się. Więc nigdy Twoje życie nie będzie takiej jak byś chciał
  • Odpowiedz
  • 0
@DzikaMrowka skoro masz ambicje to czemu nie może ich realizować ? Może problem jest stawianie sobie zbyt wysokich celów? Np. chce mieć ferrari z salonu, niby moje marzenie ale jestem świadomy że jest nierealne a jakieś super auto z drugiej ręki może uda mi się kupić dopiero na emeryturze jak może się dorobię.
  • Odpowiedz
@Jamajka92: czasami cos jest poza naszą mocą. Np. W zwiazkach miedzyludzkich mozesz starac sie jak chcesz, ale jak druga osoba nie bedzie chciala miec z toba nic do czynienia to nie. Oczywiscie mozesz zwiekszac swoje szanse ale to niczego nie gwarantuje
  • Odpowiedz
  • 0
@DzikaMrowka posiadanie rodziny to realny cel, ale znalezienie partnerki/partnera o danych kryteriach już nie jest takie oczywiste. Patrz że większość ludzi na tagu hejtujacych #p0lka chce mieć swoją #szaramyszkadlaanonka która koniecznie musi być dziewica i nie być gruba z twarzą conajniej 6/10. Gdyby ich kryteria w stosunku do partnerki zostały obniżone to raczej nie było by problemu z związkiem czy seksem. Zobacz ile jest zakompleksionych niezbyt urodziwych dziewek na ulicach i na
  • Odpowiedz
@Jamajka92:

Gdyby ich kryteria w stosunku do partnerki zostały obniżone to raczej nie było by problemu z związkiem czy seksem.


Jak to nie byloby problemu ze zwiazkiem czy seksem? Bycie w zwiazku z osoba ktora jest nieatrakcyjna jest przeciez taaaakie przyjemne. A potem dramaty sa, ludzie wychodzą ze zwiazkow poranieni bo jedno z nich (lub oboje) bylo ze soba z braku laku.
  • Odpowiedz
Ciekawe dlaczego dziesiatki tysiecy milionow ludzi ma rodzinę.


@Jamajka92: tysiąc milionów to miliard, więc dziesiątki tysięcy milionów to dziesiątki miliardów, a ludzi jest tylko ~7,6mld.
  • Odpowiedz
  • 0
@DzikaMrowka bardziej chodziło mi o konflikt na linii: kobiety które szukają ideału bo przecież każda księżniczka zasługuje na księcia, przegryw z dużymi wymaganiami i szklaujacy kobietki które mają za wysokie mniemania o sobie a sami zachowują się identycznie. Nie rozumiem czemu odbierasz moje komentarze jako atak.
  • Odpowiedz