Wpis z mikrobloga

@magucio: to chyba leci zwyklym elixirem. Jak zlecisz rano, to będziesz mial pieniedze po południu. Jak wieczorem to na drugi dzień. A jak w piatek po południu to dopiero w poniedziałek;) tam gdzieś jest tabelka ile to trwa.
@magucio: wypłaty w miarę możliwości są robione przelewami wewnętrznymi (jest taka informacja przy tworzeniu zlecenia). Gdy tylko środki do nich wpłyną praktycznie od razu są wypłacane.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@darkfence: gdzieś mi to chyba umknęło, bo zlecilem wczoraj wymianę waluty PLN > USD i od razu po tym zlecilem wypłatę na konto walutowe w PKO BP i niestety do tej pory nie doszło. No nic, pozostaje czekać na pierwsza sesję elixir
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@darkfence: na zasadzie wymiany waluty. Wybrałem wpłatę przez kartę kredytową i od razu mi system zamienił walutę na usd. Jak otrzymałem przelew na portfel, to od razu do wypłaty zlecilem
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@darkfence: edit: właśnie dostałem smsa, że pieniądze zostały wysłane i faktycznie już je otrzymałem. Najwidoczniej może nie mieli jak szybciej przelać z pkobp do pkobp, bo raczej nie szły elixirem, bo pierwsza sesja przychodząca jest o 11:30