Wpis z mikrobloga

Kurde ale jajca u lekarza xD. Poszedłem sobie do lekarza bo mnie brzuch boli od 4 dni i jakieś skierowania potrzebuje. To se wchodze mowie, że mam legitymacje zasłużonego honorowego dawcy krwi i wchodzę bez kolejki xD Baby przy recepcji sie pytają siebie nawzajem czy tak mozna w końcu wyszło, że tak. No dobra mówią, że Pan nastepny wchodzi po pacjencie, który zaraz wyjdzie, mówię spoko. Za chwile jakaś babka zaczęła krzyczeć, że przed nią nie wejdę i #!$%@? bo ja jestem młody i moge poczekać. Zaczęła wykrzykiwać na całą przychodnie aż Panie z recepcji się przeraziły i mówiły żebym ustąpił xD ale ja twardo się trzymałem, że nie i #!$%@? i wchodzę następny. Wychodzi koleś od lekarki i się wbijam ja razem z tą #p0lka i ta krzyczy, do niej ze jak to tak można i w ogole. Lekarka ją wyśmiała i kazała jej wyjść i powiedziała, że ja mam pierwszeństwo. #!$%@? pierwszy raz widziałem takie zło w oczach kobiety xD ale wyszła. Jak już wychodziłem od lekarza to tylko rzuciłem do Pań recepcjonistek i do niej do widzenia to coś tam powiedziała, że jestem bezczelny i w ogóle. #!$%@? p0lki niemiłosierne i już dzień stał się lepszy xD.

#heheszki #wygryw #zdrowie #honorowidawcykrwi
  • 112
@HEADHuNtErtcz1: nie pierwszy raz już pojawia się taka historia na wykopie i zawsze się zastanawiam, czy na miejscu ludzi w kolejce byście się nie wkurzali? Rozumiem że ktoś ma pierwszeństwo bo oddawał krew, ale też rozumiem ludzi którzy przez to muszą czekać. Pamiętam jak kiedyś za młodu czekałam w kolejce u gina, opóźnienie duże, ludzi w cholerę i nagle wbijają 3 znajome lekarki, z pierwszeństwem bo pracownice służby zdrowia. Wszystko się
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@HEADHuNtErtcz1: a ja jak tak idę to trzeba lekarza poprosić żeby między pacjentami przyjął jak skończy wcześniej z kimś. Jak jest tylko kolejka to rozumiem, ale jak każdy na konkretna godzinę to nie ma co się dziwić że się wkurzaja.
Dwa razy z tego korzystałem do tej pory i jakoś bez dantejskich scen się obyło
@FLAC: Teoretycznie można do 1l jeśli zostaniesz skierowany na duże (standardowe bez osocza to 0.5 a z osoczem 0.65) oddanie płytek krwi z osoczem ale wtedy jesteś przez godzinę podłączony do aparatury, która krew wypompowuje i wpompowuje dokonując separacji płytek i osocza z każdym cyklem. No i musisz do tego mieć odpowiednie wyniki płytek, więc nie dość, że jest to bardziej męczące i czasochłonne to jeszcze nie każdy może.

Standardowa krew
@CudMalina: Dlatego też osobiście z tych przywilejów nie korzystam jeśli naprawdę nie mam bardzo dużej potrzeby (właściwie to realnie korzystałem wyłącznie by skrócić terminy do specjalistów z 2 miesięcy do tygodnia, bo wtedy wchodzisz w luki, które się specjalnie zostawia a nie wypychasz innych). Jeśli mi się nie śpieszy to nie wiem czemu mam wchodzić przed innymi.