Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@bratbola: Nie obrażaj Quentina. Vega to taki typ, który zawsze bierze kontrowersjny temat i robi wokół niego film gdzie jest pół tony przekleństw, obscenicznych gestów, wybuchów i dialogów, których nie słychać.

@kwmaster:

@bratbola vega to prosty reżyser, robiący jeszcze bardziej proste filmy dla hue hue k---a hue hue jak polocy zrobiom film to boki zrywać k---a hue hue

@KingRagnar:

To w sumie tak jak Tarantino,
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@KingRagnar:

porównać Chopina do Sławomira

Obaj najlepsi w swoim gatunku ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Tarantino ze swoją dysleksją i j------m ortów w tytułach filmów ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
o niej ze jak to tak można i w ogole. Lekarka ją wyśmiała i kazała jej wyjść i powiedziała, że ja mam pierwszeństwo. K---a pierwszy raz widziałem takie zło w oczach kobiety xD ale wyszła. Jak już wychodziłem od lekarza to tylko rzuciłem do Pań recepcjonistek i do nie


@echelon_: taka pokuta za zagranie w tym filmie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Slowbro o no to tak można to ująć że obaj są najlepsi w swoim gatunku. Vega może nawet doskonale o tym wie że robi kino jakie robi i że to się sprzedaje, ale nie widzę powodu żeby go porównywać do Tarantino
  • Odpowiedz
@ColdMary6100: No i oczywiście w obsadzie też Tomek "strachu" Oświęcimski który już dawno nigdzie nie zagrał tępego osiłka opowiadającego suchary. Wiem że krytykowanie filmu przed jego obejrzeniem jest słabe, aczkolwiek po ostatnich gównianych produkcjach Vegety nie można niczego innego się spodziewać.
  • Odpowiedz