Wpis z mikrobloga

#motoryzacja #kurier #geis #samochody #cytrynigumiak #lublin

Ja rozumiem, że w kurierce nie liczy się wygląd auta, bo ma #!$%@?ć i pracować na siebie, ale #!$%@? z drugiej strony to bez przesady. Człowiekowi się #!$%@?ą na przeglądzie, że żarówka w przeciwmgielnym spalona, a takie cuda jeżdżą po ulicy xD Przecież to nie wygniło miesiąc temu. #!$%@?, ważne, że nie wpływa na pracę silnika ;]

Sam gratami jeżdżę i wali mnie to, czy jest obtarty czy gdzieś tam purchel wyskakuje, ale wszystko ma jednak pewien limit ;]
Ale #!$%@? tam, BUS MUSI LATAĆ ( ͡° ͜ʖ ͡°)
rzeznia22 - #motoryzacja #kurier #geis #samochody #cytrynigumiak #lublin 

Ja rozum...

źródło: comment_y2GwfmmorEJfIYfBl5WSR4tlIOZX6xj7.jpg

Pobierz
  • 14
@rzeznia22 #!$%@?, to w ogóle nie powinno przejść przeglądu
Po prostu nie powinno, nawet w łapę jakby u nas dostali, to by takiego auta nie puścili, bo o ironię maja trochę godności xD
z tego co zauważyłem geis (dawniej KeX) praktycznie samymi takimi gratami jeździ.


@Farorz: Nie tylko oni, wielu kurierów jeździ złomami bo to często ludzie #!$%@?ący po 12 godzin dziennie na własnej działalności. Ja tam rozumiem, mało kogo stać na coś nowszego, a w tym fachu raczej się liczy to, żeby auto było niezawodne. Jednak auta kurierów to w pewnym sensie wizytówki firmy - można by to #!$%@? chociaż zaspawać i zaszpachlować
@rzeznia22: te samochody na przegląd jadą z wsadzonym w dowód rejestracyjny banknotem 100zł. poza tym często znajomosci w drogowce dzięki czemu nie czepiają się o stan techniczny. dopóki kurierzy będą siadać w takie trupy i zgadzać się nimi wykonywać swoją prace to takie będą jeździć. postawisz się szefowi to Cię #!$%@?.
te samochody na przegląd jadą z wsadzonym w dowód rejestracyjny banknotem 100zł.


@GrindujTopy: Takie tematy w ogóle jeszcze dzisiaj przechodzą? Osobiście zauważyłem, że nawet diagności co mieli całe życie #!$%@? i podbijali każdego trupa, dzisiaj się czepiają o pierdoły.

poza tym często znajomosci w drogowce dzięki czemu nie czepiają się o stan techniczny.


@GrindujTopy: Tutaj to mi się wydaje, że bardziej chodzi po prostu o farta. Kontrole się jednak rzadko
@rzeznia22: przechodzą. faktycznie już nie dla każdego i nie wszędzie ale nadal idioci podbijają w trupach pieczątki.

wiesz policja też bierze pod uwagę, że taki kurier zapierdziela od rana do nocy z paczkami i nie jeździ dla przyjemności tym autem. a znajomosci mają właściciele oddziałów, zarazem często właściciele tych pojazdów.

mylisz się. jest tak mniej więcej pół na pół. jak ktoś jeździ na swojej działalności jako podwykonawca to zazwyczaj mają wymóg
@rzeznia22: Blacha to tam ciul u góry to miałoby tylko znaczenie w razie potrącenia pieszego tą częścią auta- mało realne.

Groźniejsze jest najprawdopodobniej pordzewiałe mocowanie wahacza - jak tak jest to albo wyspawać z innego/załatać to u blacharza albo papa przegląd.