Wpis z mikrobloga

@lunaria: Z facetami trzeba zadaniowo. Umawiasz konkretną datę i wtedy malowanko. Pieczesz tego dnia szarlotkę. Takie gadanie "ee, trzeba by pomalować", to przeciętny facet traktuje jak coś jeszcze niepewnego, takiego zawieszonego. Albo MALUJEMY I JUŻ, albo nie malujemy.
@Dutch: Na reddit ktos pisał że jego ojciec był likwidatorem i nie pracowali goli, ale zawsze ktoś mógł się ktoś trafić bez ubrań ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Procz tego:
No one told rookie troops to shoot cows in Chernobyl and the miners there never worked naked, Major General Nikolai Tarakanov, who headed the real ‘liquidators’ in 1986, has told RT’s documentary channel.
@PawEHO: XDDDDDDDDDDDDDDDD nawet nie wiesz jak to pytanie idealnie ci dwojako siadło XD
tydzień temu, jeszcze przed upałami, niebieski chciał kupić wentylator. ja oczywiście, przemądrzała cebula, powiedziałam, że to trzeba na spokojnie, że przeczytam wszystko o wentylatorach i wybierzemy najlepszy w danej cenie. no i wiem wszystko o wentylatorach, rozprawki mogę pisać, szkoda tylko, że upały nastały, wentylatory się wyprzedały, a te które zostały na internecie poszły 2x w góre (
@macabrankov: piękność, czystość, rzetelność i pełna profeska ( ͡ ͜ʖ ͡) to łazienkowy sufit na biało z koloru rdzy, zagruntował, trzy warstwy chyba nawet położył, piękny i bez smug, wiesz, to nie nastu metrowa ściana w salonie na pierwszym widoku (a mogłaby być, tak ładnie!) :)
Z facetami trzeba zadaniowo. Umawiasz konkretną datę i wtedy malowanko. Pieczesz tego dnia szarlotkę. Takie gadanie "ee, trzeba by pomalować", to przeciętny facet traktuje jak coś jeszcze niepewnego, takiego zawieszonego. Albo MALUJEMY I JUŻ, albo nie malujemy.


@Shanny: zależy z którym, mnie okropnie denerwuje układanie mi czasu bez pytania o moje zdanie