Wpis z mikrobloga

14.06.2019 <- zapamiętajcie Mirki to datę. To dziś jest przełomowy dzień w którym zaczyna się d-----------e mi że jeszcze nie mam pierścionka na palcu.
Jako że moja dobroć, czułość, wieczne ogarnięcie, przejmowanie inicjatywy, uśmiech na twarzy, s--s na zawołanie, obiad pod nos nie zostały w żaden sposób docenione do tego stopnia, że nawet nie czuję się kochana (bo o pierścionku nie mówię - nie dla mnie jest to przeznaczone) zmieniam taktykę jak zapowiadałam kilka dni wcześniej. Niebieski nie docenił mnie jak byłam najlepsza, to teraz będę gorsza ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Byłam dziś zimna jak lód. No oki, kilka razy się do niego uśmiechnęłam, ale postanowiłam że nie przejmuję żadnej inicjatywy. Oczywiście na początku czekał aż standardowo ja się do niego przytulę, ale nic z tego - położyłam się obok i zaczęłam oglądać fb. Dobre pół godziny tak siedzieliśmy obok siebie bez słowa. W końcu królewicz sam bardzo nieśmiało się przytulił. Zaproponował lody "Ale no nie wiem, jak ty chcesz"... "Ja nie wiem, jak ty chcesz". W końcu pojechaliśmy. Dwa razy zapytał czemu jestem smutna "Nic się nie stało" - odpowiadałam. Na lodach ja zapłaciłam, żeby nie wyjść na p0lkę. Poprosiłam jeszcze żeby mnie podwiózł do sklepu. Potem odwiózł mnie do domu. W między czasie próbował coś zagadywać. Odpowiadałam normalnym tonem ale krótko zwięźle i na temat. W sumie to zamieniliśmy w ciągu dzisiejszego spotkania kilka zdań. Tak traktuje się samice beta takie jak ja. Gdybym była prawdziwą kobietą, to facet od razu by się zainteresowal, chciał przytulić, pogadać o co chodzi, ale spoko. Może miał jakiś dysonans poznawczy.
Kurła, taka postawa w związku jest mega męcząca. Jestem bardziej zmęczona dzisiejszym dniem niż po przebiegnięciu ultramaratonu...
#psychologia #zwiazki #rozowepaski #niebieskiepaski #feminizm #silnaniezaleznakobieta

  • 210
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

nie zycze ci zebys byl w takiej sytuacji jak moja :)


@DzikaMrowka: nie musisz mi nic życzyć, bo w takiej sytuacji ludzie znajdują się wyłącznie na własne życzenie.

Nikt cię nie zmuszał, abyś nadmiernie starała się w związku.
  • Odpowiedz
@Strzelec_Kurpiowski: Nieważne kim jest opka, wyśmiewanie się z kogokolwiek jest po prostu słabe, niczego dobrego nikomu tym nie zrobisz. Po tym co piszesz widać że mało znasz życie i nie orientujesz się że niektórzy mogą mieć problem z wyrwaniem się z trudnych relacji albo zawalczeniem o swoje, to nie powód do podśmiechiwajek. Pewnych zachowań czy niskiego poczucia wartości nie zmieni się magicznie po usłyszeniu kilku rad, nad takimi rzeczami pracuje
  • Odpowiedz
owszem, nie zmuszal. Tylko wiesz, mialam taka małą złudną nadzieję ze moze zostanie to docenione.


@DzikaMrowka: a czemu miałoby zostać to docenione?

Przecież to nie jest handel wymienny i zaangażowanie władowane w drugą osobę nie wraca do nas
  • Odpowiedz
@Strzelec_Kurpiowski:

czemu miałoby zostać to docenione?


Coz, ja bym docenila. Ale widzisz, przeliczylam sie. Gdybym jakims cudem zakonczyla ten zwiazek i jeszcze wiekszym cudem znalazla kogos innego to bedw ksiezniczkowac od poczatku. Bycie dovra sie nie oplaca. A wy potem sie dziwicie ze tyle ksiezniczek
  • Odpowiedz
Po tym co piszesz widać że mało znasz życie i nie orientujesz się że niektórzy mogą mieć problem z wyrwaniem się z trudnych relacji albo zawalczeniem o swoje, to nie powód do podśmiechiwajek.


@Anna_: za to dobrze znam internet i potrafię rozpoznać, gdy kogoś bawi ciągłe urządzanie dram, co jest jedną z form szukania atencji.

Pewnych zachowań czy niskiego poczucia wartości nie zmieni się magicznie po usłyszeniu kilku
  • Odpowiedz
Coz, ja bym docenila.


@DzikaMrowka: ty akurat masz dosyć wypaczone postrzeganie związków i dobrze o tym wiesz, bo psycholog na pewno Ci to powiedział, więc wiesz też, że nie jesteś żadnym wyznacznikiem.

Gdybym jakims cudem zakonczyla ten zwiazek i jeszcze wiekszym cudem znalazla kogos innego to bedw ksiezniczkowac od poczatku. Bycie dovra sie nie oplaca. A wy potem sie dziwicie ze tyle ksiezniczek jest.


Odstaw wykop, serio. Przesiąkłaś przegrywowymi bredniami.
  • Odpowiedz
Nie, nie powiedzial :>


@DzikaMrowka: to zmień psychologa, skoro masz go tak tragicznego, że błędów w twoim związku nie zauważył.

Czuje sie bardziej zwiazana z wypokiem niz z kimkolwiek innym. W realu nie mam nawet do kogo geby otworzyc ( ͡° ͜ʖ ͡°)


Podobno masz jakiegoś chłopaka.
  • Odpowiedz
@Strzelec_Kurpiowski: Szkoda mi komentować takie bzdury. Katoli za takie akcje właśnie się nie lubi. Może idź teraz dowal tym wszystkim "przegrywom" co też mają problemy z których nie potrafią wyjść, z facetów też się podśmiechujesz czy tylko z kobiet, bo na tym portalu są łatwiejszym celem? Typowe za przeproszeniem p--------o że to ofiara jest sobie winna i trzeba jej jeszcze dokopać żeby się ocknęła, bo poświęcenie uwagi, podpowiedzenie co może
  • Odpowiedz
Szkoda mi komentować takie bzdury. Katoli za takie akcje właśnie się nie lubi.


@Anna_: za pisanie prawdy, zamiast fałszywego klepania po plecach?

Może idź teraz dowal tym wszystkim przegrywom co też mają problemy z których nie potrafią wyjść, z facetów też się podśmiechujesz czy tylko z kobiet, bo na tym portalu są łatwiejszym
  • Odpowiedz
@Strzelec_Kurpiowski:

czy inne teksty, w których kobiety przedstawia się jako demony i przyczynę zła na świecie, a nie przez to, że kobiety się na nich uwzięły.


Czekaj czy to nie ty pisales o tym ze kobiety chca facetow wykiwac na kase? Czyli dostarczasz tego toksycznego kontentu??
  • Odpowiedz
Pisząc o ofierze nie miałam na myśli opki, tylko postawę jaką rezprezentujesz.


@Anna_: przecież skoro nie ma ofiary i OPka sama jest odpowiedzialna za to, w jakim tkwi związku, to jak mogę prezentować postawę obwiniania ofiary?
  • Odpowiedz
Czekaj czy to nie ty pisales o tym ze kobiety chca facetow wykiwac na kase?


@DzikaMrowka: nie, nie pisałem. Pisałem, że mogą to zrobić i dlatego coraz więcej mężczyzn jest ostrożnych.

Ale ja ostrożność polecam obu płciom. Gdy kobiety nie są ostrożne, to mogą sobie stworzyć taki związek jaki ty sobie
  • Odpowiedz