Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 696
To co dziś zobaczyłem przeszło me wyobrażenia w kwestii tego jak szalone może być wyposażenie biura. Nowy budynek z 7000 (!) pracowników którzy za 2 miesiące się tu wprowadzą z kilku innych rozsianych po mieście, pracować będą przy 38 i 42 calowych monitorach.
#pracbaza #pracait #paniekierowniku
Pobierz silentpl - To co dziś zobaczyłem przeszło me wyobrażenia w kwestii tego jak szalone m...
źródło: comment_9FRofj04BBxr805UNU8UUC47gN6JKWQr.jpg
  • 225
1. Brak separatorów na stołach, chociażby prontowych - przy rozmowach tel to konieczność.
2. Za mało lockerów.
3 krzesła bez zagłówków
4. Brak zieleni.

Poza tym ok.
Nie wiem czy to się kwalifikuje na jakieś zaburzenie, ale odczuwam straszny dyskomfort na te biurka, ponieważ wydają mi się być strasznie wąskie.

@ditto090: być może w domu jesteś przyzwyczajony do biurka szerszego niż to 160cm jakie mamy tutaj. Obiecuję Ci że gdy nie jesz przy biurku zupek chińskich, ani nie masz sterty papieru bo wszystko robisz cyfrowo to takie biurko w zupełności wystarczy, szczególnie gdy jest wymóg pustego biurka.
gdzie jest ten dobry fotel? Biurko tez nie wyglada na jakies dobre, zwykle biurko ¯\(ツ)/¯

@kondradt: Chyba sobie żartujesz. Elektroniczna regulacja od 65cm - 130cm z całkowicie wbudowanym zasilaniem i zero kabli poza tymi od myszki i klawiatury.
Fotel z top 3 na świecie. Możliwości regulacji całe mnóstwo, w tym samo-dostosowujący się mechanizm, a do tego 5 lat gwarancji. Cena detaliczna to $1000
https://www.youtube.com/watch?v=QV2QOE7Dq60
https://www.steelcase.com/products/office-chairs/gesture/
@medevacs: Tak się składa że są ode mnie. To jest składak dwóch producentów. Jeden robi szafki (z części 3 producentów - część główna sklejka, drzwi i góra np od Arpa Fenix, i wysokiej klasy zawiasy soft close), drugi zamki. Robimy design na zamówienie, dobieramy zamki do potrzeb (są takie na baterie oraz sieciowe, centralnie sterowane) i voila
Poprosze o PMkę jeśli poważnie szukasz takiej technologii. Wspomnę tylko, że szafa z ośmioma