Wpis z mikrobloga

Wiecie za co lubię Chiny? Że tutaj wszyscy robią to na co mają ochotę xD
Szkoła językowa w której pracuję wieczorami zorganizowała przed budynkiem dzień ojca i wiecie jak to wyglądało? Jedzenie arbuza i picie piwa na czas xD
Wyobrażacie to sobie gdzieś w Europie? Przed szkołą spotykają się dzieci i rodzice i są takie zawody? Przecież zaraz zostali by #!$%@? od góry do dołu... A tutaj? Luzik, pobawimy się, wsiadam na skuter (ojciec, matka, dziecko, pies, zakupy) lub do samochodu i sobie na luziku jedziemy do domu xD
Tak się żyje powoli na tej wsi
#pianochiny #chiny
Pobierz kraszew - Wiecie za co lubię Chiny? Że tutaj wszyscy robią to na co mają ochotę xD
S...
źródło: comment_qgUPxpVxbQA0uaEUIxt7qkmlhtSj3pDj.jpg
  • 66
@kraszew: cenzor czyta Twoje posty? Nie możesz pisać negatywnie na temat komunistycznego reżimu będąc w Chinach i pracując tam. Ile masz punktów w systemie? Możesz jeszcze jeżdzić autobusem? xD

Wiecie za co lubię ZSRR? Że tutaj wszyscy robią to na co mają ochotę xD

Szkoła językowa w której pracuję wieczorami zorganizowała przed budynkiem dzień ojca i wiecie jak to wyglądało? Picie piwa na czas xD

Wyobrażacie to sobie gdzieś w Europie?
@kraszew: super sprawa, no chyba, że spadnie ci ranking, bo spróbujesz mieć własne zdanie. A jak będziesz miał hipoglikemię i się przewrócisz to ludzie przejdą obok ciebie obojętnie, bo lepiej się nie mieszać i nie mieć później problemów. Super.
@Transhumanista: jeden normalny który nie sieje jakiejś propagandy. Cały ten z dupy system to tak samo jakby mówić, że u nas trzeba robic aferę bo nie dają facetowi kredytu na mieszkanie bo ma za małe dochody a jego żona jest zadłużona, albo, że Seba nie dostał telefonu w abonamencie bo w systemie dłużników zalega juz z 3 telefonami i w autobusach ma 5 mandatów za brak biletu, no #!$%@? śledzenie na
@fuji: ale ja to wiem. Nie próbuje nikomu wmówić że tu jest idealnie bo jest dużo rzeczy które mnie denerwują ale brak głupich zakazów i podejście Chińczyków do życia jest ciekawe i mało stresujące
@ascalon: pewnie ze czyta. Spoko ziomek bo nadal mogę jeździć szybkimi pociągami, latać samolotem i robić wszystkie inne rzeczy pomimo tego co piszę i robię xD a punkty zbieram, jak wrócę to wymienię na hot doga na stacji xD
@Sababukin: jeśli działa to na wszystkich więc na mnie też. Podkreślam jeśli, bo nikt nie jest w stanie tego potwierdzić, chyba że wierzyć w głupia grafikę która pokazuje że jak nie opiekujesz się rodzicami, chodzisz nieprzepisowo po ulicy, czy kampisz w Cs tracisz punkty xD to wtedy pewnie mam dużo punktów na minusie ( ͡° ͜ʖ ͡°)