Wpis z mikrobloga

#!$%@? mnie strzela, droga krajowa S86 z Sosnowca do Katowic, droga expresowa i #!$%@? ograniczenie do 70 km na h xdddddddddd. Na 3 prostych odcinkach. Jak ktoś nie potrafi prowadzić samochodu, to powinni prawo jazdy zabierać, a nie #!$%@? nowe ograniczenia. Za 10 lat to każda droga max 20km/h i progi zwalniające co 10m. W tedy będzie w #!$%@? bezpiecznie.
Nikt nie przestrzega takich przepisów. Zdarza mi się jeździć po miescie za policja po 80km/h, a oni na 3 pasmowej drodze dają takie ograniczenia.
Nigdy nie zejdę tam poniżej 110h.
#!$%@?ć tych co to ustalają. Zaloze się, że #!$%@? też nie jeżdżą przepisowo.
Ja #!$%@?, ale się zdenerwowałem. Pewnie usuną bo dużo przekleństwa. A #!$%@?ć to.
#polskiedrogi #prawo #prawojazdy #przepisydrogowe #samochody #zalesie
  • 27
@mdlejtecole: na s8 w okolicy grudnia jak jechałem to ktoś #!$%@?ł 60km/h, tylko dlatego bo zakręt xDD przeleciałem sobie spokojnie 170, ale miałem wyrzuty sumienia ( ͡° ͜ʖ ͡°)

mam nadzieje że przejdzie ta nowelizacja ustawy i zakażą stawiania ograniczeń prędkości na drogach ekspresowych ( ͡º ͜ʖ͡º)
@t4ko: nie ma, ale znając, życie policja sobie czasami tam stanie i pełno tajniaków na tej trasie ;/
Tak czy siak nie będę się stosował to tak #!$%@? przepisów. Dzisiaj jak jechałem to wszyscy normalnie 120km/h
@lets_gou_tnijmy_wuosy: naprawa miala dwa etapy - na wiadukcie przy rozdzieniu wstawiali łatki w asfalt i kilka pomniejszych .Zrobili to tak #!$%@? ze jest gorzej niz bylo pierwotnie. Drugi etap to uzupelnianie szczelin miedzy asfaltem - pewnie w domysle miala byc jakas uber masa bitumiczna ktora ogarnie obciazenie dobowe a ci idioci wlali tam zwykla smole przez co srodkowy jest caly zalany sliską breją bo akurat tam jest laczenie dwoch paskow asfaltu.
droga krajowa S86 z Sosnowca do Katowic, droga expresowa i #!$%@? ograniczenie do 70 km na h


@mdlejtecole: Pewnie były wypadki.
Taka jest durna urzędnicza praktyka.

Ktoś sobie jechał "szybko ale bezpiecznie" 200km/h i się zabił.
Urzędnik odpowiedzialny za drogę po wypadku, zwłaszcza śmiertelnym musi "poprawić bezpieczeństwo".
Więc walnął znak, zwłaszcza że przyczyną wypadku była uznana nadmierna prędkość i problem z głowy.

To jest właśnie przyczyna dlaczego na pięknych, długich prostych