Wpis z mikrobloga

Badam sobie rynek wtórny mieszkań w Poznaniu i czasem (często) się zdarza, że ludzie jako lokalizację dają Poznań, ale w treści ogłoszenia jest "mam na sprzedaż mieszkanie w Grodzisku/Nowym Tomyślu/Warszawie". Zazwyczaj piszę do takich ludzi, żeby się dowiedzieć, co nimi kieruje. Nikt mi jeszcze nie odpowiedział. Aż do dziś... ( ͡º ͜ʖ͡º)
Całe szczęście, że nie była na wakacjach za granicą, jak dodawała to ogłoszenie.


#heheszki #olx #januszeolx
Limonene - Badam sobie rynek wtórny mieszkań w Poznaniu i czasem (często) się zdarza,...

źródło: comment_895cUVRj3vYWp7YiVE2KqHNvttYoKmbu.jpg

Pobierz
  • 103
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jakoś żaden facet nie ma problemu :)


@Raffaello96: no ale to ty zaczęłaś aferę i ty też jesteś laską :P Jakoś żaden facet nie ma problemu z treścią mojej wiadomości ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@Raffaello96: no nie powiem, kto tu powinien ochłonąć, bo w sumie to jesteś jedyną osobą, która tu jakieś emocjonalne i agresywne komentarze pisze xD Weź nie wiem, idź pobiegaj czy coś, bo widzę, że przebywanie w internecie cię już frustruje.
@alex-fortune: na pewno więcej niż 38, ale warunkiem jest oddzielna sypialnia. Nie ma za dużego wyboru w tej cenie, ale jeszcze mniej więcej rok mamy, więc mam nadzieję,
  • Odpowiedz
@wziuuuuu: tak serio to szukamy tam, gdzie będzie nas stać xd założyliśmy 250k i dwa pokoje, gdzie się trafi tam będzie. Wiadomo, że fajnie by było np. Jeżyce czy Wilda, ale nie wiadomo, czy budżet pozwoli. Rataje nas raczej nie interesują, nawet jak będzie ładnie i tanio. No i raczej całkowite obrzeża też odpadają.
  • Odpowiedz
@Limonene: To Ty startujesz do babeczki z agresją i na nią naskakujesz „DLACZEGO OGLASZA SIĘ PAMI JAKO POZNAŃ...”
Mnie frustruje? To Tu nie umiesz nawet normalnie napisać czy zapytać tylko od razu naskakujesz na kobietę.
I jeszcze cały czas przystajesz przy tym ze cały świat jest winny a Ty jesteś jedyna słusznie postępująca osoba.
Ziemia moralności.
  • Odpowiedz