Wpis z mikrobloga

Badam sobie rynek wtórny mieszkań w Poznaniu i czasem (często) się zdarza, że ludzie jako lokalizację dają Poznań, ale w treści ogłoszenia jest "mam na sprzedaż mieszkanie w Grodzisku/Nowym Tomyślu/Warszawie". Zazwyczaj piszę do takich ludzi, żeby się dowiedzieć, co nimi kieruje. Nikt mi jeszcze nie odpowiedział. Aż do dziś... ( ͡º ͜ʖ͡º)
Całe szczęście, że nie była na wakacjach za granicą, jak dodawała to ogłoszenie.


#heheszki #olx #januszeolx
Limonene - Badam sobie rynek wtórny mieszkań w Poznaniu i czasem (często) się zdarza,...

źródło: comment_895cUVRj3vYWp7YiVE2KqHNvttYoKmbu.jpg

Pobierz
  • 103
  • Odpowiedz
@Limonene to jest po części wina Olx. Mieszkam na stałe powiedzmy w Katowicach i chciałem sprzedać telefon, jednak na weekend wyjechałem do Krakowa i podczas, którego przypomniało mi się, że mam wystawić ogłoszenie. Wcześniej już wystawiałem ogłoszenia i przypadkiem pozwoliłem stronie na zbadanie mojej lokalizacji. Stąd w moim ogłoszeniu pojawił się np. Kraków zamiast Katowic. Ktoś kto wystawiał dwa razy w życiu ogłoszenie na Olx może o tym nie wiedzieć.
  • Odpowiedz
  • 1
@Limonene dobra, nie chce jej brać w obronę, ale sprzedawałem sporo na Olx i to co ona pisze to prawda. Jak ktoś ma ustawione w appce pozwolenie dla lokalizacji to dodaje się automatycznie miasto i dzielnica. Możesz siedzieć w Krakowie a dodawać lokal w Gdańsku i jeśli tak jak ta karyna powyżej nie wpiszesz ręcznie lokalizacji to pokaże się tam gdzie aktualnie jesteś.
  • Odpowiedz
@Raffaello96: a ja myślę, że ty się na siłę doszukujesz czegoś, co nie istnieje ¯\_(ツ)_/¯
I co dziwne, masz pretensje do mnie za zadanie normalnego pytania, a sprzedająca, która mi złośliwie odpisała jest dla ciebie tą poszkodowaną xD
  • Odpowiedz
@alyaoo: Morda


@Raffaello96: no nie no, ty tutaj widzę pokazujesz taki poziom kultury, wychowania i braku #!$%@? się, że wszyscy powinniśmy się od ciebie uczyć XD
Daj se spokój, drzazgę u kogoś widzisz, a belki u siebie nie.
  • Odpowiedz
@Limonene: Napisałam ładny komentarz, a jakaś różowa mówi do mnie „karyna”.
Wiec skoro I TAK JUŻ JESTEM NAJGORSZA, to #!$%@? :)
To raz, a dwa. Drugi komentarz nie był kierowany do Ciebie, Ty faktycznie lubisz się #!$%@? o byle gowno. Masakra
  • Odpowiedz
No to zastanów się, dlaczego mi koleś odpisał „dzięki” a Tobie baba wyleciała ze sprutą.

@Raffaello96: hm, no zastanówmy się. Może dlatego, że po prostu była niekulturalna? Serio uważasz, że jakbym napisała "Ma pani ustawioną lokalizację na Poznań" (czyli dokładnie to samo ale w formie oznajmującej a ni pytającej...) odpisałaby mi "ojeju dziękuję hehehehe" a nie "tak ponieważ Poznań jest miejscem dodania ogłoszenia chyba nie trzeba mieszkać w miejscu gdzie się sprzedaje mieszkanie ...."?
I też zastanówmy się, dlaczego zmieniła lokalizację dopiero po mojej kolejnej wiadomości, w której jej wytłumaczyłam, że w sumie szkodzi głównie sobie? Bo na 100% nie byłam pierwszą osobą, to mieszkanie wisi co najmniej od miesiąca i ma wuchtę wyświetleń bo jak na poznańskie warunki ma bardzo korzystną cenę.

Napisałam ładny komentarz, a jakaś różowa mówi do mnie „karyna”.

@Raffaello96: ładny komentarz, w którym na mnie jedziesz, że się "#!$%@?". No piękny był, bardzo miły,
  • Odpowiedz
@Limonene: No dobra.
W sumie weźmy pod uwagę tez to, ze ja napisałam do faceta, a Ty do laski. Laski nie potrafią się przyznać do błędu, ani nawet wziąć tego pod uwagę (jak widać z reszta powyżej)

Wiadomość z olx, nie była kierowana do mnie, równie dobrze możesz mieć pretensje do każdej osoby, która skomentowała POST.
Jak nie chcesz komentarzy, to nie dodawaj postu, prosta sprawa.
A odnoszenie się do
  • Odpowiedz
@Raffaello96: sorry, ale to ty tu przyszłaś, naskoczyłaś na mnie, że się "#!$%@?", gdzie napisałam do kobiety normalną wiadomość. Szukasz na siłę czegoś, czego nie ma, doszukałaś się w mojej wiadomości do niej jakiegoś ataku, podczas gdy jest to normalnie zadane pytanie. Nie było żadnych przekleństw, nie napisałam jej "ale jest pani głupia" ani nic takiego. Po prostu pytanie, po którym jeszcze wyjaśniłam, dlaczego ustawienie tej lokalizacji jest błędne i
  • Odpowiedz