Wpis z mikrobloga

Badam sobie rynek wtórny mieszkań w Poznaniu i czasem (często) się zdarza, że ludzie jako lokalizację dają Poznań, ale w treści ogłoszenia jest "mam na sprzedaż mieszkanie w Grodzisku/Nowym Tomyślu/Warszawie". Zazwyczaj piszę do takich ludzi, żeby się dowiedzieć, co nimi kieruje. Nikt mi jeszcze nie odpowiedział. Aż do dziś... ( ͡º ͜ʖ͡º)
Całe szczęście, że nie była na wakacjach za granicą, jak dodawała to ogłoszenie.


#heheszki #olx #januszeolx
Limonene - Badam sobie rynek wtórny mieszkań w Poznaniu i czasem (często) się zdarza,...

źródło: comment_895cUVRj3vYWp7YiVE2KqHNvttYoKmbu.jpg

Pobierz
  • 103
  • Odpowiedz
@Limonene: wychodziłem z podobnego pułapu, skończyło się na 400. Za 250-300 uda się może kupić 30-35 metrów. Ale to też raczej Naramowice, dalsze Piątkowo, może Strzeszyn Grecki, południowa Wilda czy okręg Łaciny na wschodzie. Od siebie polecam spojrzeć przed kupnem na mapę inwestycji - sprawdź czy obok bloku czasem nie planują budowy mieszkań komunalnych czy innej oczyszczalni ścieków. Mapa Inwestycji Skyscrapercity
Chociaż może tak jak napisałaś rynek się zmienił na
  • Odpowiedz
wychodziłem z podobnego pułapu, skończyło się na 400. Za 250-300 uda się może kupić 30-35 metrów.


@wziuuuuu: na pewno u nas na 400 nie stanie, inne plany trochę :P 35-40 da radę kupić i w tyle celujemy.
  • Odpowiedz