Wpis z mikrobloga

Po cichu mam nadzieję, że w #cyberpunk2077 będzie misja gdy bujamu się z Keanu po dzielni, nagle wyskakuje Ciri #!$%@? przed Eredinem I zaczyna się najbardziej #!$%@? plot twist w historii świata. Zesrałbym się ze szczęścia

#wiedzmin #gry

kobiaszu - Po cichu mam nadzieję, że w #cyberpunk2077 będzie misja gdy bujamu się z K...
  • 23
  • Odpowiedz
@kobiaszu: Ja mam taką cichą nadzieje, w związku z tym że głównym wątkiem gry ma być cybernetyzacja i bioinżynieria, że będzie jakieś odniesienie czy coś, że spotkamy jakiegoś gościa z markotnym, małym droidem, a postać grana przez Keano ją doładuje ze swojego akumulatora czy czegoś pod koszulą ʕʔ
  • Odpowiedz
@kobiaszu: Gdyby te śmieszne elfiki pojawiły się bezpośrednio w świecie 2077, to szybko by je wyłapali i zaczęli robić na nich eksperymenty. Ciri też zbytnio się wyróżniała.
  • Odpowiedz
@kobiaszu: Raczej niewykonalne. Cyberpunk to jest coś zupełnie osobnego, marka nie należy do CDPR więc wpychanie postaci z Wiedźmina do Cyberpunka może być kłopotliwe prawnie (?)
W zasadzie nie jestem pewien jak wygląda sprawa dogadania się w kwestii praw autorskich ale czytałem wypowiedź jednego z redów i wprost powiedział, że Ciri nie będzie.

To nie Kingdom Hearts. Nie łączymy uniwersów. Wiem, że jest dużo zwolenników takiego rozwiązania w naszym zespole, ale
  • Odpowiedz