Wpis z mikrobloga

I jak tam Mirki, #klimatyzacja odpalona? Jakbym miał wskazać ulubioną dodatkową funkcję, to chyba WiFi i możliwość wcześniejszego włączenia sobie przez internet, by wchodzić do wstępnie schłodzonego mieszkanka ( ͡° ͜ʖ ͡°) Pieprzyć firmy, które chip za $2 traktują jako funkcję premium i każą dopłacać za to kilkaset złotych ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A do osób, które pod tagiem szukają informacji: nie, klimatyzery, klimatory, klimatery czy inne ustrojstwa na wodę czy lód nic nie dają. Jakieś monobloki czy rury wystawiane przez okno dają niewiele. Tylko split ( ͡° ͜ʖ ͡°)
radekrad - I jak tam Mirki, #klimatyzacja odpalona? Jakbym miał wskazać ulubioną doda...

źródło: comment_f0XkAiY4FVW9Ag2jSaUQyTC0XYny1gfy.jpg

Pobierz
  • 168
  • Odpowiedz
@Michuy: nie mówiłem o żadnym konkretnym układzie. Wspominałem tylko, że w takiej cenie są układy radiowe, które producenci mogą zastosować w pilotach/urządzeniach zamiast podczerwieni. Podczerwień to technologia, która powoli znika
  • Odpowiedz
@radekrad: Jakbym nie był na wynajętym mieszkaniu to już dawno bym miał zamontowaną klime, jakiegoś porządnego Daikina co by mi sople robił przy suficie ( )
  • Odpowiedz