Wpis z mikrobloga

Świat oczami Chada by Przychlast

Jest piękny, letni dzień! Obudziłem się, a raczej obudziła mnie Julka 32D porannym lodzikiem o godzinie 9:00. Co prawda ostro się bolcowaliśmy w nocy, ale jak wiadomo seks to zdrowie hehe. Z tego powodu kolejny raz - tym razem rano - ruchalismy się jak zwierzęta. Julka jest niesamowita, a jej tyłek WOOOW. Następnie poszedłem wziąć prysznic, a Julka w tym czasie zrobiła nam jajecznicę.

Po śniadanku poszedłem z kumplami na miasto. Podjechałem po Filipa i Oskara swoim nowym Lambo, które dostałem od ojca na 18 urodziny. Fajnie mi się kojarzy, ponieważ to tu po raz pierwszy wyruchałem Julkę, a następnie Oliwie, Kasie, Andżelikę, Natalię, Zuzię, Kingę, Patrycję, Roksanę oraz Amelkę. Konkurs wygrała Julka, dlatego teraz najczęściej bolcuję ją, a resztę kiedy nadarzy się okazja.
Ale wracając do rzeczy, pojechaliśmy z chłopakami na plażę. Ile tam było płodnych nastolatek. Podchodzę do jednej, stawiam drinka, a ona sama wskoczyła mi na bolca - co nie że śmieszne? W tym czasie moi kumple wyruchali kolejne nastolatki i jakoś to leciało. Potem poszliśmy coś zjeść do jakieś knajpy. Mam kartę kredytową ojca, więc wziąłem wszystko co najdroższe - NAWET NIE WIEM CO TO BYŁO, ale było dobre. Za nas czterech wyszło coś koło 2500 zł. Tata się zdenerwuje :-DDD

Po obiedzie, gdzieś w okolicach 16, podjechaliśmy po dziewczyny, po Julkę i dziewczyny Filipa i Oskara, odpowiednio Zuzę i Kingę (obydwie ruchałem XD). Razem z nimi pojechaliśmy do centrum handlowego, by sobie coś kupiły. Nie pamietam już ile wydałem, ale Zuza zrobiła mi loda w kiblu, kiedy Filip poszedł do spożywczego xD

Kolejny etap dnia to przygotowania do klubu. Założyłem najdroższe ciuchy, jakie miałem. Outficik za lekko ponad 15 tyś, a do tego Rolek na ręce za kolejne 80 tyś. Julka odwaliła się, jak anioł, wiec nie wytrzymałem i przed wyjściem jeszcze ją zerżnąłem, a ona prosiła o dokładkę. No, ale ze jestem punktualny i umówiłem się z chłopakami na 20 pod klubem to już nie było czasu.

Klub to już formalność - drinki, zabawa, macanko, ruchanko. Dziewczyny z klubu (nowo poznane) same się pchały, by mnie poujeżdżać. Jednak to co stało się na sam koniec to było coś pięknego - ciężko to opisać. Mnie, Filipa i Oskara wzięły do klubowego kibla - Julka, Zuza i Kinga. Urządziliśmy sobie orgie! Ależ było grzmocenie! Pod koniec już mi #!$%@? lekko nie domagał, ale ja bym nie dał rady? Później się schlaliśmy, pożegnaliśmy, a ja wrociłem do mieszkanka. Ale to była noc ;DDDD

Tak właśnie wygląda życie Chada 10/10, jakiego nigdy nie będzie nam dane poznać. Moje #!$%@? w postaci ryjca upośledzonego goryla i elfa oraz głosu, jakbym miał penisa w buzi (co bezlitośnie powiedziała mi prosto w oczy bezwzględna, bestialska p0lka) przekreśliło mnie już na początku.
#przegryw #stulejacontent ##!$%@? #tfwnogf #p0lka #zwiazki #seks #niebieskiepaski #rozowepaski #logikarozowychpaskow #oswiadczenie
Przychlast - Świat oczami Chada by Przychlast

Jest piękny, letni dzień! Obudziłem ...

źródło: comment_uejqShuy0U0IZT5Ce5DzviSitLunXXUg.jpg

Pobierz
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Przychlast: Chciałbym być jednym z nich - lepszych ludzi. Niestety, nie jestem. Nie jestem nawet człowiekiem, jestem podczłowiekiem.

Bolało, gdy czytałem twój wpis. Tak bardzo bolało...
  • Odpowiedz
@Przychlast: nie masz pojęcia o życiu chada, Twoje fantazję nie pokrywają się z rzeczywistością a w żadnym lambo nie stukniesz panienki chyba że macie po 90cm wzrostu (no chyba że mówisz o suvie ale nie z nim kojarzy się cala marka)
  • Odpowiedz