Wpis z mikrobloga

@Frank_Forsyth: to jest tak że ludzka psychika jest tak silna że jest w stanie wypracować sobie takie wyjście jak przekonania antynatalistyczne kiedy ktoś jest kucem z pryszczata morda i 20 kg nadwagi i nie ma najmniejszych szans na rozmnażanie. To taki system obronny, jak już poziom frustracji z braku kopulacji przekroczy poziom krytyczny odpala się system "end gamę" a dla mniej odważnych antynatalizm jako system obronny przed rzeczywistością. Więc w
  • Odpowiedz
kucem z pryszczata morda i 20 kg nadwagi i nie ma najmniejszych szans na rozmnażanie


@Andi128: Di Ciaprio wielki kuc, wciąż nie ma dzieci, pewnie żadna Karynka mu nie dała. Seba odniósł sukces życiowy, bo narobił gównojadów na 500+ XDDD
  • Odpowiedz
@Rabke: może nie chce, ja szanuje jak ktoś poprostu nie chce mieć dzieci. Szkaluje jak ktoś dorabia sobie do tego jakaś chora ideologię i czepia się ludzi te dzieci posiadających i chcących posiadac
  • Odpowiedz
@Andi128: a ja się czepiam, że ty się czepiasz. Pogódź się z tym, że ludzie mają swoje ideologie. My mówimy coś, czego i tak wiemy, że nie posłuchacie, więc pal gumę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@WujaAndzej: w mojej opinii bycie narodzonym to dar dzięki któremu chociaż na chwilę możemy zostać wyrwani z niebytu, a że umrę to trudno. Już przechodziłem przez ten etap w którym myślałem o śmierci 24/7 i już się z tym pogodziłem.
Świat jest k---a piękny
  • Odpowiedz
@Rabke: ja tu trochę wróciłem do naszej wczorajszej wymiany zdań gdzie uważałem się za "prawdziwego człowieka" bo w Twoim mniemniu Twoje procesy myślowe wyprowadziły Cię z błędnego koła reprodukcji napędzanego niskimi biologicznymi instynktami. Nie porównywałem tam ludzi posiadających dzieci do robaków czasem?
  • Odpowiedz
@Frank_Forsyth: no i w porządku, ale jednego nie rozumiem. skoro nie byłeś szczęśliwy i wiesz jak może być c-----o to dlaczego wyzywasz tych nieszczęśliwych od podludzi? powinieneś ich rozumieć.

jesteś tak szczęśliwy ze masz potrzebę się wywyższać i poniżać innych? trochę to takie nie bardzo. szanujmy się
  • Odpowiedz