Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Jednofazowa_kaczka_wskazujaca: no i to się sprowadza do celów. Bo celem życia nie jest przeżycie, a alternatywa ktora proponujesz to zrzucenie komety na ziemie (wtedy mamy pewność że nie będzie więcej cierpienia).

I Ty jesteś egoista i hipokryya, bo sam się nie zabijesz, a odmawiasz innym szczęścia które Ty masz bo mogą mieć cierpienie.

Nie idź do pracy bo jest szansa że pracodawca Ci nie wypłaci
  • Odpowiedz
@sorek a sugerujesz co innego, bo dla antynatalisty najważniejsze jest szczęście, a nie przeżycie, natomiast prokreacja kultywuje przeżycie. Dla mnie zrzucenie komety jest git, bo nikt ci nie da ciasteczka za ciągnięcie cywilizacji do przodu. Skąd wiesz, że się nie zabiję jak cierpienie przytłoczy szczęście? Nie odmawiam nikomu szczęścia, bo byty którym mam niby coś odmawiać nie istnieją, brakuje ci logiki żeby poprawnie interpretować i łączyć kropki w cały obraz
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@Frank_Forsyth: do których nawet nie potrafisz się rzeczowo odnieść bo albo nie masz do tego intelektualnych kompetencji albo sam dobrze wiesz że twój punkt widzenia jest łatwy do obalenia.

W ogóle beka z dzbanów co wyjeżdżają z argumentem "JAKBY TWOI RODZICE TAK MYŚLELI TO BY CIĘ NIE BYŁO", k---a a co to ma do rzeczy? Przeżyłem tyle gówna w swoim życiu że nie wyobrażam sobie sprowadzać na świat kolejnego istnienia
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Frank_Forsyth: pomiń mój powyższy argument i odnieś się do argumentów wcześniejszych, bo jedyne co napisałeś, to że ludzie z odmiennymi poglądami do twoich są egoistami i kierują się tylko lękami i porażkami w życiu. Twój ostatni argument tak samo jest dowodem anegdotycznym jak mój i tak samo jest g---o warty.
  • Odpowiedz
@Nawo: No cóż antynatalisci to zwykle edgy dzieci, którzy d----------ą się do każdego człowieka na jakichs grupkach, że smie posiadać dziecko reeeee. Plus zwykle mają jakies zaburzenia psychiczne. Taki obraz wasz.
  • Odpowiedz