Wpis z mikrobloga

Czy naprawdę we współczesnych filmach muszą być (nie koniecznie związane z tematem) wątki gejowskie? No sorry, ale po prostu mnie to brzydzi. Gdyby chociaż były to wstawki o lesbijkach, to przynajmniej byłoby na czym oko zawiesić, ale niestety nie...
Proszę bardzo, fani lgbt - zrównajcie mnie z ziemią, śmiało. W nosie to mam. Po prostu brzydzi dwóch (lub więcej) całujących się (nie mówiąc już o innych rzeczach) facetów...
  • 194
@WujaAndzej też miałem netflixa , kilka miesięcy , też nie oesukujmy się nie wszystko jest tam spedalone. Raczej chodzi bardziej o nowsze produkcje, i te które wchodzą na bieżąco . Ale to racja tam za dużo tego
@WujaAndzej ze skrajnosci w skrajność... tu nie chodzi o to że są wątki homo. Chodzi o to że są wpychane na siłe. Co mnie obchodzi czy harry poter był bi, homo, pedeo czy nekrofilem. Nie ma to absolutnie znaczenia.
Pięknym przykładem jest serial piraci. Świetny serial który przez wątek gejowski został praktycznie zarżnięty. Po co?
@wcfilmowe: Tylko że oglądając np. właśnie takie What/If można wywnioskować, że homoseksualizm dotyczy nie 1-2% populacji, ale 20%.
Spojrzałem na filmweb - w obsadzie wymienionych jest 14 aktorów. W firmie 3 z nich przedstawionych jest jako geje. To nie jest 1-2%. To jest właśnie 20%. Owszem - rozumiem - skumulować w jednym filmie. Ale statystycznie w takim razie statystycznie - jeśli tutaj na 14 'głównych' ról przypada 3 gejów, to na
@Aedemkun wiem, ale tam moim zdaniem jest to zrobione lepiej..i da się oglądać.

Kiedyś też tylko seriale ciupalem, tak ciupalem że później nie było co oglądać i przeniosłem się nie anime. Teraz oglądam tylko anime,czasami seriale jak dostanę netflixa/HBO za darmo xD
Problem jest ewidentnie z twoją seksualnością bądź jej brakiem jeśli widząc w filmie geja pierwsze o czym myślisz to "hehe ruchanko #!$%@? w dupie hehe".


@wcfilmowe: no tak, netflix pokazuje dwoch gejow po ktorych wiesz ze to geje bo uprawiaja seks ale to z moja seksualnoscia jest problem bo jak to widze to o tym mysle xD i nie wiem czy zauwazyles ale nigdzie nie uzylam slow "#!$%@? w dupie" ani
ylko że oglądając np. właśnie takie What/If można wywnioskować, że homoseksualizm dotyczy nie 1-2% populacji, ale 20%


@husky83: w serialu "Odwróceni" 100% bohaterów to Polacy, a statystycznie Polacy to 0,5% ludności, więc już nigdy nie powinien powstać żaden serial z Polakami, żeby statystyka się zgadzała.

Przemyśl to i ogarnij jakim jesteś dzbanem.
w serialu "Odwróceni" 100% bohaterów to Polacy,


@wcfilmowe: Najwyraźniej jest to film o polakach? Rozróżniasz rolę czy wątek poboczny od głównego?
Wytłumacz mi w takim razie jaki ma cel pokazywanie dupy i nie tylko trzech facetów w filmie What/If?

Poza tym widzę, że z matematyką też krucho, bo wtedy co 200 serial musiałby być o polakach...
Wytłumacz mi w takim razie jaki ma cel pokazywanie dupy i nie tylko trzech facetów w filmie What/If?

Poza tym widzę, że z matematyką też krucho, bo wtedy co 200 serial musiałby być o polakach...


@husky83: Nie musi mieć żadnego większego celu. Jest to po prostu wątek poboczny wprowadzony dla urozmaicenia filmu/serialu.

To wy chcecie się kierować statystyką w kinematografii ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Aedemkun: no i kółko się zamknęło... Dlaczego w nowych filmach wątkiem pobocznym, nie mających zupełnie nic wspólnego z wątkiem głównym musi być gejowski romans? Wpajanie 'nowoczesnej' ideologii na siłę...

Nie chodzi o kierowanie się statystyką, ale mam wrażenie że co drugi facet to gej, a osobiście nie znam żadnego lub (biorąc pod uwagę te 1-2%) raczej znam, ale nawet o tym nie wiem że jest gejem, bo nie manifestuje tego w
@MangoZjem: Czy nie widzisz jak sama siebie pogrążasz?
W serialu masz gościa, który jest homoseksualny i boryka się z problemem samoakceptacji, odrzucenia przez rodzinę, przemocy i nienawiści związanej z jego orientacją, ale nie - on jest wg ciebie tylko po to, żeby się ruchać. Nic więcej. E-e.

ale Ty porownujesz grupe zawodowa, gdzie skupiaja sie ludzie z danego zawodu. Szkoła takim miejscem nie jest. Nie ma szkol LGBT a przynajmniej ta