Wpis z mikrobloga

@3mielu: wole porządne ciężkie buty z porządnymi podeszwami, a nie wypełnione pianką i dodatkowo wyprofilowane tak, że schodząc kamiennym szlakiem będziesz czuł każdy kamień....

@Zielone_Jabuszko_Rosnie_Sobie: nie chodzi o debatowanie nad butami za 1,5k / 200zl tylko o to, że odkąd Chinole zaczeli sprzedawać wszystkim swoj model buta, to w zasadzie właśnie nie masz wyboru. Kiedys porządne buty (nie profesjonalne, ale porządne) mogłeś kupi0ć zamiast za te Twoje 200zł za jakieś
  • Odpowiedz
@Kaczus2B: Nie mam konkretnie tych ze zdjęcia, tylko patrząc po wyglądzie, takie półkę wyżej. I mają twardą podeszwę, przyczepny bieżnik który daje radę w błocie i śniegu, wody do środka nie puszczają, nic mnie nie obciera. Testowane w Bieszczadach, Tatrach i Beskidach. Tylko jak mówię - do lajtowej turystyki a nie do katowania kilka miesięcy w roku.
  • Odpowiedz
  • 0
@Kaczus2B O #!$%@? xD mam nadzieję że przejdzie ta ustawa i po górach będzie można tylko chodzić w butach za 1,5 k bo niektórzy nie mają wyobraźni i kupują buty quechua xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ddd43q:
Mam dokładnie ten sam model i nie wiem jak ktoś może chodzić w tym cały rok. Ja je kupiłem jako budżetowa opcja do chodzenia po Tatrach i tam sprawdzają się w miarę ok ale nie wyobrażam sobie że miałbym na codzien chodzić w tak ciężkich i ciepłych buciorach.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@ddd43q: ja chciałbym tylko dodać że im niższego poziomu język, tym większa szansa na takie buty + polar. Miałem na wydziale elektroników i programistów C i tak właśnie to wyglądało.
  • Odpowiedz