Wpis z mikrobloga

Na koniec roku szkolnego moja klasa robi jakieś ognisko (na grupie napisali). Zaproszeni są wszyscy, nawet ja. Mimo to nie pójdę. Moja klasa to cholerne normictwo, nie nadaje się do nich, a skoro Kinga okazała się taką samą p0lką, jak reszta p0lek to tym bardziej do niczego mnie tam nie ciągnie.

Moje życie towarzyskie ze #!$%@? w postaci ryjca upośledzonego goryla i elfa oraz głosu, jakbym miał penisa w buzi (co bezlitośnie powiedziała mi prosto w oczy bezwzględna, bestialska p0lka) jest przekreślone. Mam swoją godność i wolę spędzić ten czas przy grze sieciowej League of Legends, grając jedną z ponad stu postaci. W taki sam sposób spędzę całe wakacje, bo dla mnie nie ma obecnie ratunku.
#przegryw #stulejacontent ##!$%@? #tfwnogf #p0lka
Przychlast - Na koniec roku szkolnego moja klasa robi jakieś ognisko (na grupie napis...

źródło: comment_YuLlIASkGEgtBeEMPKMsWEImov9rPdh6.jpg

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
@Lester_Burnham: Zrób se jeszcze bardziej w życiu pod góre i idź. Przygotuj się czytając kwejka, joemonstera, naucz się kilku sucharów i żartów, może zyskasz ich uznanie( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
@Przychlast: Znam to skądś, ale to nie do końca tak działa bo sam to niestety odkryłem dość późno. Dla dużej ilości dziewczyn wygląd nie jest jakąś ważną kwestią. Ja sam nie wyglądam jak jakiś chad i jestem niski co jak sam myślałem przekreśla mnie w oczach fajnych dziewczyn które są w moim guście, ale nie ma co słuchasz #!$%@? że idź się #!$%@?ć i może pukniesz jakąś #!$%@?ą loszkę. Zainstaluj GG
  • Odpowiedz