Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
#cyberpunk2077
Mirki, doradzicie?
Mam Lenovo legion z GTX 1060, 8gm ramu i i5-7300HQ. Do czasu premiery lepiej uzbierać na dołożenie czegoś do niego czy jednak kupić PS4 na promce jakiejś, żeby pograć sobie w miarę przyjemnie? Podejrzewam, że obecna specyfikacja pozwoli mi na odpalenie w low/moze medium.
#komputery #pytaniedoeksperta
  • 10
  • Odpowiedz
@vladek: zależy na czym wolisz grać. Kompa w perspektywie czasu i tak będziesz musiał zmienić( ͡° ͜ʖ ͡°) wymiana bebechów to na lepsze to chyba nie głupi pomysł
  • Odpowiedz
@vladek: Podejrzewam że na Ps4 gra będzie chodzić w low w 20 klatkach, do tego brak SSD = loadingi po 5 minut. Na takim kompie raczej na medium będziesz mieć po 30-40 fps jeśli nie spartolą optymalizacji, więc nie wiem po co przeżywasz.
  • Odpowiedz
@Mariusz_Drugi: xDDDD W W3 były spadki do 20fps, albo w RDR2 w miastach, zwłaszcza w Valentine i St Denis gra potrafiła spaść do 15fps i to nawet na parenaście sekund, dopiero patche to naprawiły. Zaraz po premierze W3 wszyscy narzekali że na PS4 gra działa jak gówno i wygląda mega słabo w porównaniu do PC, a to było 4 lata temu. Nawet jeśli na PS4Pro będzie wyglądała znośnie, to granie w
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Kozajsza: nie przeżywam, tylko pytam :p
@albertbranka: ale mi chodzi o sprzęt, nie kupno gry :D
@TheAwaken: no właśnie, sprzęt kupiony prawie rok temu a już trzeba myśleć o wymianie/upgrade XD
Dzięki wielkie wszystkim za odpowiedzi
  • Odpowiedz
@vladek: No mi też chodzi o sprzęt, kupiłem pc pod W3, a premiere przesunęli. Dobrze że używany po dobrej cenie i nie wiele bym zyskał czekając dłużej. Podzespoły zazwyczaj tanieją z czasem
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@albertbranka tanieją bo wychodzą z obiegu i są zastępowane nowymi, w porównaniu do na przykład obiektywów fotograficznych, które zazwyczaj trzymają stała cenę
  • Odpowiedz