Wpis z mikrobloga

@Pedalski_Wlamywacz_Dwa: A w czym jest gorszy dres od garnituru? Niczym, nawet lepszy bo tańszy i wygodniejszy, to że w tym pierwszym nie pójdziesz na spotkanie biznesowe czy na ślub to umowa społeczna, tak samo jak to że szorty nie wyglądają elegancko nawet jak są w zestawie z koszulą i marynarką. Co prawda, jeżeli się nie pracuje w klientem dress code w ogóle jak dla mnie nie ma sensu, ale jakby
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@ImYourPastClaire:

myślisz że jak ludzie w krajach gdzie ciepło jest cały rok a nie przez 2 miesiące funkcjonują?

Bogatsi siedzą w klimatyzowanych pomieszczeniach, a biedni przy wiatrakach. Pracują kiedy jest chłodniej a w upał przerwa. Tak samo zdychają z gorąca jak Polacy przez miesiąc.

W przewiewnych ubraniach jest lepiej niż z odsłoniętym ciałem, bo skóra się tak nie nagrzewa.

W suchym klimacie to działa. W tropikach każdy materiał będzie szybko
  • Odpowiedz
@Pedalski_Wlamywacz_Dwa: @PenkajoncaStulejka: @buta-pren:
Co z tego ze sukienka, skoro na nogi i tak muszą zakładać rajstopy. W jedwabnych czy lnianych spodniach jest przewiewniej niz w takim polaczeniu, gdzie cała skóra jest szczelnie przykryta plastikiem.

No i w mojej poprzedniej pracy wymagano od kobiet makijazu, mężczyźni mogli przychodzic jak chcieli. Przez caly rok. Dodatkowe koszty (bardzo wysokie jeśli nie kupuje się w rossmanie), niszczenie skóry, nie mówiąc
  • Odpowiedz
Dodatkowe koszty (bardzo wysokie jeśli nie kupuje się w rossmanie), niszczenie skóry, nie mówiąc juz o ogromie zmarnowanego czasu


@Ohjeny: Przede wszystkim: makijaż spływa przy takich upałach.
  • Odpowiedz
@Pedalski_Wlamywacz_Dwa: Jesteś niewolnikiem? Złóż wypowiedzenie albo zagroź, że złożysz.

Gdybyś chciał jednak zmienić swoje życie to daj znać, pojedziemy do Londynu i będziemy żyć jak bezdomni. Spotkamy się z Rado, a on nam pokaże jak żyją naprawdę wolni ludzie. Już nigdy w życiu nie założysz długich spodni, poczujesz czym jest wolność.
  • Odpowiedz
No i w mojej poprzedniej pracy wymagano od kobiet makijazu, mężczyźni mogli przychodzic jak chcieli.


@Ohjeny: matko, co to za kołchoz ( _) aż bym specjalnie poszła do dermatologa po papierek że nie mogę się malować bo cośtam xD
  • Odpowiedz
W samych majtkach (lub jak to nazwałeś: szortach) nie przychodzi się to szkoły średniej/wyższej/pracy/urzędu/kościoła itp.


@bartosz325: bo prezes kaczor tak powiedział?

Do 4/5 z tych miejsc chodziłem/chodzę w krótkich spodniach i nigdy nikt problemów nie miał
Do kościoła nie chodzę to się nie wypowiem, ale ok, na pogrzeb w krótkich spodniach bym
  • Odpowiedz
@rdy: Myślę, że trzeba rozróżnić plażę od miejsc takich jak praca. E-maila do prezesa też napiszesz w stylu: "hej ziomek, ogarnąłem raport, co dalej?" Swoim wyglądem prezentujesz swoje nastawienie do obowiązków. Luźny styl oznacza, że masz #!$%@? i tyle. Chociaż wcale tak nie musi być, ale strój to strój. Pewni jesteś jeszcze zbyt młody, żeby zrozumieć takie rzeczy.
  • Odpowiedz
Myślę, że trzeba rozróżnić plażę od miejsc takich jak praca.


@bartosz325: oczywiście, w pracy nie chodzę bez koszulki i w gaciach do kąpieli

E-maila do prezesa też napiszesz w stylu: "hej ziomek, ogarnąłem raport, co
  • Odpowiedz