Wpis z mikrobloga

Ja to mam szczęście do dziwnych typków i propozycji. W skrócie, wyprowadzałam się jakiś czas temu i na moje miejsce wbil gościu ze screenów. Wypisywał do mnie jakieś dziwne rzeczy, chociaż wiedziałam ze ma dziewczynę i się z tym jakoś nie krył też. Dzisiaj, po 4 miesiącach, zaczął do mnie pisać znowu. Pisałam z nim tak specjalnie, żeby sprawdzić jego intencje. Widziałam go raz w życiu na oprowadzaniu po mieszkaniu.
Wszystkie screeny chcę wysłać jego różowej, bo byłe współlokatorki mówią, że to świetna dziewczyna i szkoda jej, że na takiego śmiecia trafiła. Jeszcze chcą zamieszkać razem za 3 miesiące.

#seks #zwiazki #zdrada #logikaniebieskichpaskow #przegryw

reszta screenow w komentarzach
Pobierz
źródło: comment_VjXvRyKhLBgcSdcVgqLaOKICYzpcTGF8.jpg
  • 88
@Bolok66: on może zgrywać kochającego chłopaka. Z tego co wiem jest policjantem, czyli wymówka że nocna zmiana, nadgodziny jak najbardziej wchodzą w grę. Powiem tak, niech dziewczyna zrobi z tą informacją co chce, ja będę miała czyste sumienie, że próbowałam. Osobiście bym wolała, żeby ktoś mnie o czymś takim powiadomił, ale wiadomo, różowe dzielą się na te #!$%@? i mniej #!$%@?, więc nie wykluczam że mi się może za to oberwać.
@Ecul: #!$%@?, że też takie mózgi chodzą po tej planecie... jeszcze żeby to jakoś subtelniej rozgrywał, udawał przyjaciela itp. To nie gość z jakąś polacką mordą po technikum w pieścirogach naoglądał sie Californication i myśli że jest drugim Duchovnym.
Kiedyś po psychotropach miałem tak dobrą gadke że mirabelka która miała chłopaka wysłała mi cycki. Zdjecia ofc usunąłem bo moja ex je znalazła a z tą mirabelką dalej jestem w dobrym kontakcie.
@Nenciak: Normalnie sie zaprzyjaźniliśmy przez neta, opowiadała mi o szkole, o tym jak jej sie układa z chłopakiem etc. Wysyłała mi zdjecia jak kupowała sobie jakieś ubrania, jak wyglądała w sukience na studniówke albo na wesele itp a ja z czasem dawałem delikatne aluzje że chciałbym zobaczyć troche wiecej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@LZBNZ: eh nie chce mi się póki co wszystkich wołać. Póki co nie mamy jak poznać jej nazwiska, bo ponoć w mieszkaniu nie ma ani jego ani jej. Jak tylko się pojawią to dziewczyny ogarną to dla mnie.
@Ecul: moim zdaniem nie powinnaś tego pisać.

Ktoś nie chce krzywdzić swojej ukochanej, po prostu musi zaspokoić swoje potrzeby. Lepiej żeby zrobił to tak i był z nią szczęśliwy. Seks bez zobowiązań to korzyść dla obu stron. Ty dokonałaś aktu prowokacji bo skoro nie byłaś zainteresowana to trzeba było odrazu się wyprzeć.
@LZBNZ: mmm czego oczy nie widzą tego sercu nie żal hehe. Pomyśl czy Ty byś chciał żeby Twoja różowa się bolcowala na boku bo masz za mały sprzęt i jej nie zaspokajasz. Nie wiem jak u innych, ale wydaje mi się że seks jest jedną z ważniejszych rzeczy w związku i jeśli w sferze łóżkowej się nie uklada to może mieć to odbicie w życiu codziennym.
Ta dziewczyna planuje z nim
@Ecul: tylko wytłumacz jej to tak jak to tutaj napisałaś i mi wytłumaczyłaś. bo kobitka może się załamać i jeszcze sobie coś zrobi

przy okazji mogłaś z nim spróbować skoro i tak masz zniszczyć jej życie to jeden ciul czy sie z nim prześpisz czy nie :)
@LZBNZ: lepiej żeby załamała się teraz, niż po ślubie, niż jak będzie dziecko i będzie musiała siedzieć z takim robakiem ze względu na nie. Takie rzeczy wychodzą, prędzej czy później, albo zarazi ją wenera albo przyniesie dzieciaka.

Jestem w związku i nie wyobrażam sobie zdradzić mojego niebieskiego, nie potrzebuje, żeby jakiś randomowy chłopek spełniał moje potrzeby, bo zwyczajnie ma o nie kto dbać.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Ecul: po co robisz mu te podchody trzeba było napisać nie jestem zainteresowana i spadaj a nie wywody z nim robisz jak byś chciała coś to się nie dziw że tak pisze..
@darkshadow: ej ale no on zaczął. Jakby nie chciał to by tak nie pisał, szczególnie że on pierwszy napisał, chciał jak najszybciej się dowiedzieć czy wciąż mam chłopaka. Gdyby nie miał dziewczyny to bym olała na samym początku, jednak chciałam sprawdzić jaką jest kanalia i wiele się nie pomyliłam.

Ja mu nic nie sugerowalam, nie prowokowałam go, gdy odmówiłam, bo tak zrobiłam, wciąż kontynuował. Powiedz, czy taka osoba zasługuje na kochająca