Wpis z mikrobloga

Adrian na FB prosił mnie bym wkleił to oświadczenie, bo nie ma tutaj konta.

Elo Mireczki, wielu rzeczy nie wiecie więc chcę się ustosunkować. Musiałem o to poprosić znajomego, bo sam mam bana (niesłusznego) na ostatnim koncie @FEED_YOUR_HEAD

Dlaczego wrzuciłem te screeny na vichan? Z 3 powodów.

NIE CHODZIŁO I ŻADNE LIZANIE DUPY CZY SEKSY. Sam uwielbiam rimming. Czemu to miałoby kogoś ośmieszyć?
Seks jest spoko, a rimming jest zajebisty. Tylko #przegryw może uważać inaczej.

1. Dlatego, że moja relacja z Dianą była super ale po jakimś czasie zaczęło jej #!$%@?ć. Wyrzuciła mnie z domu (mieszkałem u niej) na dwa dni przed moją wyprowadzką, akurat miałem 2 dni do wypłaty i musiałem, że tak powiem, na ulicy czas spędzić do tego czasu. No ale #!$%@?, przełknąłem to jakoś. Diana jest MAKSYMALNIE toksyczną osobą. Możecie mówić, że ja nie lepszy, ja ćpun, ale tak nie jest. Każdy kto zna mnie irl wie, że szczery chłopak ze mnie (mimo iż ten słynny socjopata). A ona zniszczyła KAŻDEGO faceta, z którym była. KAŻDEGO. A kilku z nich to moi znajomi byli. Każdego cuckowała, zdradzała, wyszydzała. KAŻDY KTO ZNA DIANĘ OSOBIŚCIE WIE, ŻE ZASŁUŻYŁA NA TO CO JĄ SPOTKAŁO.
A ja byłem jej najbliższym przyjacielem więc najwięcej się naoglądałem. Serio, nie radzę wam mieć takiej Dianki za dziewczynę albo nawet koleżankę.

2. Lubię inby i jak się coś dzieje xD

3. Hipokryzja Gargamela. Zgrywa specjalistę od spraw damsko-męskich, nagrywa filmiki czy podcasty gdzie wyśmiewa branżę PUA (którą też gardzę obv) a jednocześnie jak w tym przysłowiu o matematyku. Znacie napewno. ;-)

To wszystko naczynia połączone, gdyby nie pkt. 1 to by te screeny nie wyszły.

PS: Wiem, że za mną tęsknicie i życzycie mi jak najgorzej. Pozdrawiam was. Pozdrawiam też tych, którzy nie łykają tego #!$%@? o mnie bo być może znają mnie irl a wtedy wiedzą, że jestem zupełnie innym człowiekiem. Pozdrawiam i was ;-)
Zapraszam na "jak będzie w psychiatryku" - grupkę na FB którą adminuję z ziomkiem, sam klimat typu #narkotykizawszespoko zaburzenia, borderline, atencja, trollowanie, ruchanie, chany. Można sobie pofolgować bez kija w dupie. Czyli można więcej niż na wykopie.

PS2: WujaAndrzej, przestań mnie obrażać opiowraku. Jedziemy na tym samym wózku.

PS3: Przestałem ćpać i ruchać wywłoki typu Diana, mam wspaniałą przyjaciółkę, uprawiam sport i coś robię ze sobą. Jeszcze o mnie usłyszycie!

PS4: W każdym razie wasz hejt w moim kierunku tylko motywuje mnie do działania. Nie wysilajcie się.

Z fartem! Pozdrawiam każdego z was, bez wyjątku.

#gargamel #afera #oswiadczenie #vichan
  • 33
  • Odpowiedz
Jemu to bardzo dobrze, że dają prewencyjnego bana, bo na tym portalu jest wystarczająco upośledzonych gamoni, ale on ich bije wszystkich na głowę swoimi wysrywami, bo jest na dodatek #!$%@? atencjuszem do kwadratu.
  • Odpowiedz
@teh1234: Proszem pana mówi Hymel Jadwiga, Lipinki Łużyckie, Łączna 43. Łączna tutaj jak sie wjeżdza, zaraz
koło poczty objazd TUTAJ. ZGŁASZAM. Afera, mirko ktoś nam podpalił mirko.
  • Odpowiedz
@venomik:

Znam dowcipy o matematykach, pewnie. Ale nie sądzę żeby Gargamel musiał teraz zmieniać granice całkowania

Ja znam fraszkę "Na matematyka". I coś mi mówi że o nią chodziło.

Ziemię pomierzył i głębokie morze,
Wie, jako wstają i zachodzą zorze;
Wiatrom rozumie, praktykuje komu,
A sam nie widzi, że ma #!$%@?ę w domu.
  • Odpowiedz
@teh1234: Przestań się kompromitować xD

W każdym razie wasz hejt w moim kierunku tylko motywuje mnie do działania. Nie wysilajcie się.

Do jakiego działania? Pokazywania #!$%@? za kasę?

Typowy przykład gdy internet wejdzie za mocno. Ogarnij się chłopie bo to aż przykro się czyta.
  • Odpowiedz