Wpis z mikrobloga

Adrian na FB prosił mnie bym wkleił to oświadczenie, bo nie ma tutaj konta.

Elo Mireczki, wielu rzeczy nie wiecie więc chcę się ustosunkować. Musiałem o to poprosić znajomego, bo sam mam bana (niesłusznego) na ostatnim koncie @FEED_YOUR_HEAD

Dlaczego wrzuciłem te screeny na vichan? Z 3 powodów.

NIE CHODZIŁO I ŻADNE LIZANIE DUPY CZY SEKSY. Sam uwielbiam rimming. Czemu to miałoby kogoś ośmieszyć?
Seks jest spoko, a rimming jest zajebisty. Tylko #przegryw może uważać inaczej.

1. Dlatego, że moja relacja z Dianą była super ale po jakimś czasie zaczęło jej #!$%@?ć. Wyrzuciła mnie z domu (mieszkałem u niej) na dwa dni przed moją wyprowadzką, akurat miałem 2 dni do wypłaty i musiałem, że tak powiem, na ulicy czas spędzić do tego czasu. No ale #!$%@?, przełknąłem to jakoś. Diana jest MAKSYMALNIE toksyczną osobą. Możecie mówić, że ja nie lepszy, ja ćpun, ale tak nie jest. Każdy kto zna mnie irl wie, że szczery chłopak ze mnie (mimo iż ten słynny socjopata). A ona zniszczyła KAŻDEGO faceta, z którym była. KAŻDEGO. A kilku z nich to moi znajomi byli. Każdego cuckowała, zdradzała, wyszydzała. KAŻDY KTO ZNA DIANĘ OSOBIŚCIE WIE, ŻE ZASŁUŻYŁA NA TO CO JĄ SPOTKAŁO.
A ja byłem jej najbliższym przyjacielem więc najwięcej się naoglądałem. Serio, nie radzę wam mieć takiej Dianki za dziewczynę albo nawet koleżankę.

2. Lubię inby i jak się coś dzieje xD

3. Hipokryzja Gargamela. Zgrywa specjalistę od spraw damsko-męskich, nagrywa filmiki czy podcasty gdzie wyśmiewa branżę PUA (którą też gardzę obv) a jednocześnie jak w tym przysłowiu o matematyku. Znacie napewno. ;-)

To wszystko naczynia połączone, gdyby nie pkt. 1 to by te screeny nie wyszły.

PS: Wiem, że za mną tęsknicie i życzycie mi jak najgorzej. Pozdrawiam was. Pozdrawiam też tych, którzy nie łykają tego #!$%@? o mnie bo być może znają mnie irl a wtedy wiedzą, że jestem zupełnie innym człowiekiem. Pozdrawiam i was ;-)
Zapraszam na "jak będzie w psychiatryku" - grupkę na FB którą adminuję z ziomkiem, sam klimat typu #narkotykizawszespoko zaburzenia, borderline, atencja, trollowanie, ruchanie, chany. Można sobie pofolgować bez kija w dupie. Czyli można więcej niż na wykopie.

PS2: WujaAndrzej, przestań mnie obrażać opiowraku. Jedziemy na tym samym wózku.

PS3: Przestałem ćpać i ruchać wywłoki typu Diana, mam wspaniałą przyjaciółkę, uprawiam sport i coś robię ze sobą. Jeszcze o mnie usłyszycie!

PS4: W każdym razie wasz hejt w moim kierunku tylko motywuje mnie do działania. Nie wysilajcie się.

Z fartem! Pozdrawiam każdego z was, bez wyjątku.

#gargamel #afera #oswiadczenie #vichan
  • 33
  • Odpowiedz
Każdy kto zna mnie irl wie


@teh1234: ja nie znam, #!$%@? argument

KAŻDY KTO ZNA DIANĘ OSOBIŚCIE WIE, ŻE ZASŁUŻYŁA NA TO CO JĄ SPOTKAŁO


to samo
  • Odpowiedz
@teh1234: chyba nie rozumiem skoro wiedziałeś że laska niszczy facetów i że prawdopodobnie robi to z gargamelem to mimo wszystko po co tak chłopakowi niszczyć życie skoro ona sama już pewnie mu niszczyla? Tylko i wyłącznie przez jeden głupi filmik?
  • Odpowiedz
@teh1234: w moim nicku nie ma R, nigdy nie brałem opio rekreacyjnie, Adrian Sitko jest żałosną kreaturą do której nie mam krzty szacunku. #!$%@?łeś taką lipę że teraz nawet nie ma co się tłumaczyć
  • Odpowiedz
@teh1234: Ta afera kolo *** mi lata, bo kolesia znam tylko z afery, Gargamela jakieś dramy, a laski w ogóle. Ale jaki to > 3. Hipokryzja Gargamela. Zgrywa specjalistę od spraw damsko-męskich, nagrywa filmiki czy podcasty gdzie wyśmiewa branżę PUA (którą też gardzę obv) a jednocześnie jak w tym przysłowiu o matematyku. Znacie napewno. ;-)

@teh1234: Cała sprawa koło penisa mi lata, bo kolesia znam tylko z afery, Gargamela też
  • Odpowiedz