Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Colis: nie bierz bociana. Miałem wesele pod koniec kwietnia i początkowo zakładałem, że będę brał bociana, bo bardzo mi smakował w zeszłym roku. Kumpel który wesele będzie miał w sierpniu też chciało bociana, smakowało, kupił dużo i ... Okazało się że jest jakiś ostry, no zepsuł się tak jakby. Drugi kumpel u którego byłem tydzień temu też miał bociana i był właśnie też taki ostry. Więc nie polecam ( ͡°
@Colis: na moim mialem Oginskiego, choc kierowalem sie glownie cena i tym ze jest produkowany w moim miescie. Nie zaluje, ponoc dobrze wchodzil i glowy nie bolaly na nastepny dzien
@Colis:

Miałem wesele miesiąc temu, trochę się do tego przygotowywałem i sporo testowałem( ͡ ͜ʖ ͡) Z tych które wymieniłeś wybrałbym Stocka.

Jeżeli masz jeszcze trochę czasu to polecam kupić 0,5 Twoich faworytów, jakiś czas trzymać w tych samych warunkach(najlepiej nie bardzo schłodzone bo jednak na weselu z biegiem czasu, jest z tym problem) i po prostu napić się z każdej po kieliszku i ocenić, tak
Oczywiście że Ogiński. Stock to od zawsze była lipa, bols również, husaria nawet spoko, finlandia też, ale Ogiński the best!